OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Dach Komedy w remoncie
fot. Biuro Prasowe UM

Dach Komedy w remoncie

Redakcja | 10.08.2012

Za półmetkiem są prace związane z wymianą dachu na budynku Kina Komeda w Ostrowie Wielkopolskim. Prace w żaden sposób nie zakłócają bieżącej działalności placówki. Koszt prac to ponad 232 tysiące złotych. Powierzchnia dachu to blisko 1250 metrów kwadratowych. Prace potrwają do końca sierpnia br.


Dotychczasowe poszycie dachu jest sukcesywnie wymieniane. Na powierzchni 1247 metrów kwadratowych pojawi się nowa papa termozgrzewalna. Wymieniane są obróbki blacharskie z tytan – cynku: powłoka refleksyjna oraz rynny dachowe z blachy tytanowo-cynkowej. Dach zostanie ocieplony, wymieniane są instalacje odgromowe. Odnawia jest także elewacja budynku.


- To są prace konieczne do wykonania. Widać bardzo mocno skutki tego, że przez lata budynek nie był remontowany. Przez nieszczelny dach na ścianach są widoczne zacieki. Po uruchomieniu nowych technologii, wprowadzeniu 3D, przyszedł czas, by zająć się samym budynkiem. Po zakończeniu wszystkich prac będziemy mieć naprawdę dobre warunki – mówi Ewa Matecka, dyrektor Ostrowskiego Centrum Kultury.


Koszt całości prac to 232,5 tysiąca złotych. Środki w większości pochodzą z budżetu miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Prace wykonuje firma z Topoli Osiedle, wyłoniona w drodze przetargu. Prace potrwają do końca wakacji. Kino w czasie prac pracuje normalnie.

/ Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę