OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Faworyt nie zawiódł
Piłkarze Centry dwukrotnie mogli cieszyć się ze strzelonego gola

Dawid Bilski | 05.08.2012

Od zwycięstwa nowy sezon rozgrywek IV ligi grupy południowej rozpoczęła Centra Ostrów. Podopieczni Marka Wojtasiaka ograli na wyjeździe KS Opatówek 2:0.

Piłkarze popularnej "Kosy" występujący w roli beniaminka tylko na początku stawili czoła ostrowskiej drużynie. Z każdą kolejną minutą zaznaczała się przewaga Centry. Potwierdzeniem tego był gol zdobyty przez Mariusza Dolnego w 40 minucie. Asystę przy tej akcji zaliczył Jakub Michalski.

W 61 minucie strzelec bramki otwierającej rezultat był bliski jego podwyższenia - trafił w poprzeczkę bramki gospodarzy. 10 minut przed zakończeniem spotkania znakomicie zachował się Grzegorz Korecki. Napastnik Centry odebrał futbolówkę defensorom zespołu z Opatówka i umieścił ją w siatce.

KS Opatówek - Centra Ostrów 0:2 (0:1)

Bramki:
0:1 Mariusz Dolny (42')
0:2 Grzegorz Korecki (80)

Centra: Anioł - Jagodziński, Adamiak, Piróg, Kościuk, Michalski (69. Polyanovsky), Matuszak, Kubera (51. Ulichnowski), Pacyński, Dolny (80. Marchewka), Korecki.

Kategoria: SportPiłka nożna

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)