OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Szczypiorniści już trenują
fot. SKI
Pierwszy trening szczypiornistów KPR Ostrovia

Szczypiorniści już trenują

Dawid Bilski | 02.08.2012

W Gimnazjum nr 4 w środowe popołudnie okres przygotowawczy do nowego sezonu zainagurowali szczypiorniści KPR Ostrovia Ostrów. Zajęcia nie odbyły się jednak na parkiecie.


Zawodnicy pierwszoligowej drużyny przez godzinę uczestniczyli w treningu aerobicu.
- Od samego początku w zespole panuje bardzo dobra atmosfera. Pierwszy trening był naprawdę ciekawy, taki typowo integracyjny - powiedział Filip Tarko, jeden z nowych graczy ostrowskiej siódemki.


Podopieczni trenerów Pawła Ruska i Filipa Orleańskiego w Ostrowie trenowali będą do 16 sierpnia. W tym czasie zajęcia będą odbywały się także w terenie, między innymi nad zalewem Piaski-Szczygliczka. - 16 sierpnia wyjeżdzamy na obóz. Będziemy ostro ładowali akumulatory przed nowym sezonem. Mamy zaplanowane trzy treningi dziennie - dwa na hali oraz jeden w terenie - mówi Paweł Rusek.


Ostrowianie z obozu powrócą 24 sierpnia. Już następnego dnia wezmą udział w turnieju w Kaliszu. - Oprócz gospodarzy mamy zmnierzyć się z drużynami z Poznania i Warszawy - informuje szkoleniowiec Ostrovii.


Prawdopodobnie w pierwszej dekadzie września jednodniowy turniej przedsezonowy odbędzie się w Ostrowie. Wtedy kibice będą mieli okazję przyjrzeć się nowym zawodnikom.


Sezon I ligi ruszy 15 września. W inauguracyjnej kolejce KPR Ostrovia zagra na wyjeździe z Nielbą Wągrowiec, spadkowiczem z ekstraklasy.

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę