OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Groźny wypadek na krajowej 11.

Groźny wypadek na krajowej 11.

redakcja | 24.07.2012

W sobotę 21 lipca 2012 r. przed godziną 22-gą na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Górzno, gmina Ostrów Wielkopolski, doszło do groźnego wypadku drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Renault Laguna.


Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, iż w głębokim rowie w przydrożnym strumyku, około 10 metrów od drogi krajowej nr 11, leży samochód osobowy. W środku w pojeździe znajdowała się osoba poszkodowana, kilkanaście metrów od pojazdu w zbożu leżała druga osoba poszkodowana, natomiast kierowca i jeden pasażer wyszli z pojazdu o własnych siłach. Ogółem samochodem jechały 4 osoby (2 kobiety w wieku 50 i 15 lat oraz 2 mężczyzn w wieku 28 i 14 lat).


Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, strażacy przystąpili do wyciągnięcia osoby poszkodowanej z pojazdu przy pomocy urządzeń hydraulicznych i zakręcenia butli gazowej w instalacji gazowej. Osobom poszkodowanym udzielono kwalifikowanej pomocy przedmedycznej (założenie kołnierza, opatrzenie ran, wsparcie psychiczne). Po dokonaniu oględzin miejsca zdarzenia przez Policję ruch drogowy został wznowiony.


W działaniach ratowniczych uczestniczyli: 14 strażaków z 2 zastępów JRG PSP Ostrow Wlkp. oraz OSP Sobótka, Zespół Ratownictwa Medycznego SOR oraz Policja.
Przypuszczalną przyczyną zdarzenia była nieostrożna jazda.

Tekst: mł. bryg. Piotr Sobczak Zdjęcia: JRG Ostrów Wielkopolski
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę