OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Biznes po Wielkopolsku
Konkurs Biznes po Wielkopolsku

Biznes po Wielkopolsku

redakcja | 21.10.2011

Konkurs “Biznes po Wielkopolsku” to bardzo dobra okazja na zdobycie dofinansowania swojego pomysłu biznesowego. Główna nagroda w konkursie to 25 tys. zł netto.


„Biznes po Wielkopolsku” to konkurs skierowany do środowiska akademickiego w Wielkopolsce. Mogą wziąć w nim udział osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej w okresie zgłaszania się do konkursu o statusie studenta, pracownika naukowego, doktoranta, absolwenta (w okresie 12 miesięcy od daty ukończenia studiów) z włączeniem osób korzystających z usługi preinkubacji.

Jak zgłosić się do konkursu? Wystarczy wejść na stronę projektu www.wielkopolskipreinkubator.pl/konkurs, wypełnić formularz zgłoszeniowy, czyli przedstawić w jak najlepszy sposób biznes plan i poczekać na ogłoszenie wyników. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 10 listopada 2011 roku, a zwycięski biznes plan zostanie ogłoszony w drugiej połowie listopada.


Konkurs jest organizowany w ramach projektu „Wielkopolski Preinkubator”, który realizowany jest przez Poznański Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego. „Wielkopolski Preinkubator” to projekt skierowany do osób mających pomysł na biznes i chcących przetestować go w bezpiecznych warunkach tzn. bez konieczności rejestracji firmy, płacenia ZUS-u oraz kontaktowania się m.in. z urzędem skarbowym. Preinkubowany skupia się na rozwijaniu własnego biznesu, pozyskiwaniu klientów i budowaniu marki, a wszystkimi sprawami formalnymi zajmuje się Preinkubator. Bycie Preinkubowanym nie ponosi za sobą żadnych kosztów, ponieważ usługa preinkubacji w „Wielkopolskim Preinkubatorze” jest bezpłatna.

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę