OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Złamana kość udowa Jamrożego

Złamana kość udowa Jamrożego

Hubert Błaszczyk | 23.07.2012

Wyjazdowego spotkania Lokomotivu Daugavpils z ŻKS Ostrovią miło wspominać nie będzie Ronnie Jamroży. Zawodnik drużyny z Ostrowa Wielkopolskiego zanotował w biegu drugim upadek, w wyniku którego doznał złamania kości udowej z przemieszczeniem.


W drugim wyścigu Jamroży znajdował się na drugiej pozycji. Za jego plecami jechał Mariusz Staszewski oraz zaciekle atakujący parę Ostrovii Jewgienij Karawackis. Gdy Łotysz wyprzedzał kapitana Ostrovii, Ronnie zahaczył tylnim kołem o dmuchaną bandę i upadł na tor.


Łotewscy lekarze stwierdzili u byłego zawodnika ROW-u Rybnik złamanie kości udowej z przemieszczeniem. Jamroży wrócił już do Polski, gdzie przejdzie operację.


- Ten sezon to jest jakaś masakra dla mnie. Pociągnęło mnie w łuku i zahaczyłem o ostatnią część dmuchawca - powiedział Ronnie Jamroży na swojej stronie internetowej.


Tegoroczny sezon zakończył się już dla Ronniego Jamrożego. Miejmy nadzieję, że sympatyczny zawodnik będzie gotowy do startów na początku 2013 roku, bowiem powroty do uprawiania sportu żużlowego po tego typu kontuzjach nie należą do najłatwiejszych.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę