OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Udana akcja promocyjna w Galerii Ostrovia

Udana akcja promocyjna w Galerii Ostrovia

Hubert Błaszczyk | 14.07.2012

Wielu kibiców odwiedziło w sobotę stoisko promocyjne Żużlowego Klubu Sportowego Ostrovia, które ulokowane było w holu Galerii Ostrovia. Fani mieli okazję porozmawiać z Mariuszem Staszewskim, Kenni Larsenem oraz trenerem Michałem Widerą.


Sobotnia akcja była pierwszą zorganizowaną przez ostrowski klub. Włodarze Ostrovii chcieli w ten sposób przyciągnąć jak najwięcej kibiców na niedzielny pojedynek z GTŻ-em Grudziądz. Fani podczas spotkania mogli wygrać bilety na hitowo zapowiadające się starcie.


Mariusz Staszewski, Kenni Larsen i Michał Widera czekali na kibiców w Galerii Ostrovia przez trzy godziny. Przez ten czas przez stoisko ostrowskiego klubu przewinęło się wielu fanów, dlatego też na trybunach Stadionu Miejskiego można spodziewać się rekordowej frekwencji.


W sobotę można też było zdobyć najnowsze wydawnictwo Macieja Kmiecika i Artura Małeckiego dotyczące 80-lecia sportu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim. Książkę „Jak Syzyf, czyli 80 lat sportu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim” będzie można również nabyć podczas niedzielnego pojedynku z GTŻ-em Grudziądz.

Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę