OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Kontuzja Rogowskiego komplikuje sprawy Ostrovii

Kontuzja Rogowskiego komplikuje sprawy Ostrovii

Hubert Błaszczyk | 10.07.2012

Kontuzja Kacpra Rogowskiego dość mocno pokrzyżowała plany trenerowi ŻKS Ostrovii Michałowi Widerze i włodarzom ostrowskiego klubu. Przed dwoma decydującymi spotkaniami ostrowianie zostali z jednym wartościowym juniorem.


Rogowski upadł na tor w pierwszym wyścigu meczu ligowego w Łodzi. Sędzia zawodów winnym nie uznał żadnego z zawodników i gonitwa miała być powtórzona w pełnej obsadzie. Wychowanek Falubazu Zielona Góra nie był jednak zdolny do kontynuowania zawodów.


Popularnego „Rogusia” czeka teraz długa przerwa. Odniesiona przez niego kontuzja jest na tyle groźna, że zawodnik musi przejść artroskopię kolana, po której rehabilitacja może potrwać od dwóch do trzech miesięcy. Uraz wykluczy więc Rogowskiego z udziału w kluczowych dla ŻKS Ostrovii meczach.


Sam zawodnik jest optymistą i wierzy, że wróci na tor wcześniej. - Lekarz powiedział mi, że nawet jeśli to tylko łękotka, to będę musiał pauzować około trzech miesięcy. Ja mam nadzieję, że uda mi się uwinąć w półtora miesiąca i że będę mógł jeszcze wyjechać w tym sezonie, bo jeśli prognozy lekarzy się sprawdzą, to sezon praktycznie się dla mnie skończył. Na pewno będę robił wszystko, aby wyjechać jak najszybciej – przyznał dla falubaz.com, Kacper Rogowski.


Działacze ostrowskiego klubu rozglądają się intensywnie za zastępcą Rogowskiego. Niemal pewnym było, że zawodnika Falubazu Zielona Góra zastąpi Łukasz Kret, jednak w obliczu kontuzji Łukasza Sówki ściągnięcie na mecz z GTŻ-em Grudziądz zawodnika rzeszowskiego klubu może okazać się niemożliwe.

Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę