OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Ostrovia 1909 rozpoczęła przygotowania
fot. Dawid Bilski

Ostrovia 1909 rozpoczęła przygotowania

Hubert Błaszczyk | 05.07.2012

Od poniedziałku do sezonu na trzecioligowych boiskach przygotowują się piłkarze Ostrovii 1909 Ostrów. Podopieczni Marka Nowickiego mają już za sobą testy szybkościowe oraz wewnętrzny sparing. Z ekipą trenuje kilku nowych zawodników, z którymi być może zostaną podpisane kontrakty.


Na pierwszych zajęciach stawiło się aż 31 piłkarzy. Kadra ostrowskiego zespołu nie będzie jednak tak liczna. Z Ostrovią trenuje kilku zawodników, którzy mogą okazać się solidnymi wzmocnieniami zespołu.


Nowy szkoleniowiec ostrowian szczególnie przyglądał się Dominikowi Sadowskiemu (Piast Kobylin), Maciejowi Stawińskiemu (Victoria Ostrzeszów), Michałowi Gieczowi (LKS Gołuchów). Filipowi Grzegorowskiemu (GKS Bełchatów), Dawidowi Kuberze (Centra Ostrów), Damianowi Izydorskiemu (MKS Kluczbork) i Łukaszowi Wiąckowi (Calisia Kalisz). Zwłaszcza ten ostatni stanowiłby solidne wzmocnienie ostrowskiej drużyny. Wiącek został wybrany do jedenastki sezonu drugiej ligi i mógłby zwiększyć rywalizację w formacji obronnej beniaminka trzeciej ligi.


Pierwszy sparing ostrowianie rozegrają w sobotę o godzinie 14:00 w Koźmińcu. Rywalem Ostrovii 1909 będzie tamtejszy Płomyk, który minione rozgrywki IV ligi zakończył na trzecim miejscu.

Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę