OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Jubileusz na VI Ostrowskim Maratonie
Ostrowski Maraton

Jubileusz na VI Ostrowskim Maratonie

redakcja | 25.06.2012

Piękny jubileusz, ukończenia setnego maratonu w życiu obchodził w niedzielę podczas VI Ostrowskiego Maratonu im. Marka Jakowczyka, prezes Klubu Sportowego Maraton Witold Olejniczak. Z tej okazji list gratulacyjny od Prezydenta Ostrowa Jarosława Urbaniaka zasłużonemu biegaczowi wręczyła Marlena Maląg Zastępca Prezydenta Miasta.


- Z radością przyjąłem wiadomość, że podczas VI Maratonu Ostrowskiego przekracza Pan okrągłą liczbę 100 biegów. To imponujący wynik, którego dziś – w imieniu własnym oraz wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, miłośników sportu i nie tylko – serdecznie gratuluję – napisał w liście do Witolda Olejniczaka Prezydent Jarosław Urbaniak.

Prezes Klubu Sportowego Maraton biega od osiemnastu lat. Przez ostatnie 16 lat „kolekcjonował” maratony, a w niedzielę swoją jubileuszową trasę 42 kilometrów i 195 metrów pokonał w Ostrowie Wielkopolskim na Piaskach Szczygliczce. VI Maraton Ostrowski im. Marka Jakowczyka wygrał Ryszard Płochocki z Kalisza przed ostrowianinem, Piotrem Taczką i Krzysztofem Maciejewskim z Krotoszyna.


Impreza była dofinansowywana z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski. Puchary najlepszym zawodnikom w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczała Marlena Maląg Zastępca Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.
 

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę