OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Wybory 2011 do Sejmu i Senatu
Wybory 2011

Wybory 2011 do Sejmu i Senatu

redakcja | 30.09.2011

Już 9 października 2011 odbędą się wybory do Sejmu i Senatu Rzeczpospolitej Polskiej








Kandydaci do Sejmu:


Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona   Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Waśko Andrzej Marian   nauczyciel akademicki, Kraków, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
2 Rogacki Adam Maksym   prawnik, Kalisz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
3 Dziedziczak Jan Michał   politolog, Warszawa, nie należy do partii politycznej
4 Dera Andrzej Mikołaj   prawnik, Ostrów Wielkopolski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
5 Czechak Lidia   prawnik, Jarocin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
6 Psikus Piotr Paweł   specjalista ds. finansów, Kępno, nie należy do partii politycznej
7 Szymoniak Czesław Jan   nauczyciel, Tursko, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
8 Skrzypczak Andrzej Stanisław   inż. melioracji wodnych, Krotoszyn, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
9 Stankiewicz Arkadiusz Andrzej   inż. środowiska, Rawicz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
10 Grzebisz Antoni Maciej   rolnik, Bodzewo, nie należy do partii politycznej
11 Małecki Damian   pedagog, Bukówiec Górny, nie należy do partii politycznej
12 Lehmann Zdzisława   pedagog, Czempiń, nie należy do partii politycznej
13 Hemmerling Stanisław Adam   rolnik, Parzynów, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
14 Sokalla Grażyna Teresa   zarządca nieruchomości, Leszno, nie należy do partii politycznej
15 Wosińska Joanna Elżbieta   nauczyciel języka polskiego, Jarocin, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
16 Kieres Aleksandra   ekonomista, Ostrów Wielkopolski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
17 Piotrowski Roman   lekarz weterynarii, Kalisz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
18 Kordos Hubert Remigiusz   student, Leszno, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
19 Herczak-Wojtaszek Małgorzata   prawnik, Ostrów Wielkopolski, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
20 Pokojowa Natalia Danuta   student, Kalisz, nie należy do partii politycznej
21 Olszak Aneta Kazimiera   ekonomista, Rawicz, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
22 Reszel Renata Magdalena   nauczyciel plastyki, Pleszew, członek partii Prawo i Sprawiedliwość
23 Cebulski Bogusław Janusz   muzyk, Odolanów, nie należy do partii politycznej

Lista nr 2 -
Komitet Wyborczy Polska Jest Najważniejsza - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona   Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Michniewicz Iwona   wykładowca akademicki, Kalisz, członek partii Polska Jest Najważniejsza
2 Górecka Justyna Beata   specjalista psychoterapii uzależnień, Pietrzyków, nie należy do partii politycznej
3 Michalak Justyna Anna   dziennikarz, Ostrów Wielkopolski, członek partii Polska Jest Najważniejsza
4 Cichocka-Nowak Halina   technik rolnik, Leszno, nie należy do partii politycznej
5 Czupryńska Anna Maria   księgowy, Krzyżówki, nie należy do partii politycznej
6 Wesołowska Anna Maria   technik budownictwa, Kalisz, nie należy do partii politycznej
7 Nowak Barbara   ogrodnik, Michałów Drugi, nie należy do partii politycznej
8 Marcinkowska Anna   handlowiec, Kalisz, nie należy do partii politycznej
9 Bielak Beata   hotelarz, Kalisz, nie należy do partii politycznej
10 Piasta Maria   księgowa, Bolechowo Osiedle, nie należy do partii politycznej
11 Kulas Łukasz   operator ruchu przewozowego, Gorzyce Wielkie, członek partii Polska Jest Najważniejsza
12 Podemski Piotr Arkadiusz   informatyk, Kalisz, nie należy do partii politycznej
13 Andrzejewski Artur Dariusz   inspektor sanitarny, Szałe, członek partii Stronnictwo Demokratyczne
14 Karpiński Edward   urzędnik, Stare Bojanowo, nie należy do partii politycznej
15 Olejniczak Grzegorz Adam   prawnik, Kalisz, członek partii Polska Jest Najważniejsza
16 Wielkopolan Zenon   rolnik, Laski, nie należy do partii politycznej
17 Pawlak Adam Stanisław   operator ruchu przewozowego, Ostrów Wielkopolski, członek partii Polska Jest Najważniejsza
18 Sionkowski Stanisław   lekarz, Kalisz, nie należy do partii politycznej
19 Szeplik Krzysztof   technik ruchu kolejowego, Ostrów Wielkopolski, członek partii Polska Jest Najważniejsza
20 Ciupek Tomasz   stolarz, Kalisz, nie należy do partii politycznej
21 Juszczak Stanisław   nauczyciel, Kolonia Skarszewek, członek partii Polska Jest Najważniejsza
22 Stankiewicz Stanisław Kazimierz   operator wytwornicy pary, Józefów, członek partii Polska Jest Najważniejsza

Lista nr 3 -
Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona   Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Aleksandrzak Leszek Grzegorz   historyk, Opatówek, członek partii SLD
2 Szczepański Wiesław Andrzej   ekonomista, Leszno, członek partii SLD
3 Witkowska Zofia   pracownik samorządowy, Ostrzeszów, członek partii SLD
4 Jędrzejak Włodzimierz Kazimierz   inż. mechanik, Ostrów Wielkopolski, członek partii SLD
5 Pawliczak Karolina Monika   prawnik, Kalisz, członek partii SLD
6 Ząbczyńska Teresa   lekarz, Rawicz, członek partii SLD
7 Kwiatoń Krzysztof Michał   rolnik, Moraczewo, członek partii SLD
8 Mroziński Andrzej Piotr   dziennikarz, Kępno, nie należy do partii politycznej
9 Michalak-Piękna Marzena   pedagog, Jarocin, nie należy do partii politycznej
10 Chołody Artur   prawnik, Pleszew, członek partii SLD
11 Mueller Mirosława Gabryela   pedagog, Kościan, członek partii SLD
12 Nowaczyk Ryszard Stanisław   inż. zootechnik, Krotoszyn, członek partii SLD
13 Stachowiak Arkadiusz   inż. rolnictwa, Gostyń, członek partii SLD
14 Majewska Kamila Manuela   nauczyciel akademicki, Kalisz, członek partii SLD
15 Grygier Tadeusz Józef   lekarz weterynarii, Śmigiel, nie należy do partii politycznej
16 Jakubek Daria Dorota   politolog, Ostrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
17 Osiejewska Urszula   pedagog, Leszno, nie należy do partii politycznej
18 Humelt Bożena Maria   pedagog, Lisków, członek partii SLD
19 Marciniak Krzysztof   administratywista, Witaszyce, członek partii SLD
20 Grochowski Tomasz Andrzej   pedagog, Kalisz, członek partii SLD
21 Decker Magdalena Maria   filolog polski, Ostrów Wielkopolski, członek partii SLD
22 Jańczak Marian Józef   inż. rolnik, Jeżewo, nie należy do partii politycznej
23 Baron Katarzyna Beata   ekonomista, Przygodzice, nie należy do partii politycznej
24 Cierniewski Jacek Stanisław   inż. melioracji i inżynierii środowiska, Krotoszyn, członek partii SLD

Lista nr 4 -
Komitet Wyborczy Ruch Palikota - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona   Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Kłosowski Krzysztof   ekonomista, Jarocin, członek partii Ruch Palikota
2 Sowa Małgorzata   przedsiębiorca, Kalisz, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
3 Zalesiński Zbigniew Stanisław   pracownik naukowy, Leszno, członek partii Ruch Palikota
4 Kwaśniewska Aneta Izabela   psycholog, Kalisz, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
5 Grzelak Czesław   ogrodnik, Słaborowice, nie należy do partii politycznej
6 Cabaj Radosław Sebastian   ekonomista, Kalisz, członek partii Ruch Palikota
7 Woźniakiewicz Krzysztof Zbigniew   elektromechanik, Kalisz, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
8 Krupiński Marek   ekonomista, Kościelna Wieś, członek partii Ruch Palikota
9 Stencel Krzysztof Jerzy   kucharz, Kalisz, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
10 Pieprzycki Lechosław Wojciech   ekonomista, Ostrów Wielkopolski, członek partii Ruch Palikota
11 Walkowiak Katarzyna Anna   informatyk, Jarocin, członek partii Ruch Palikota
12 Zając Maciej Piotr   technik urządzeń sanitarnych, Ostrów Wielkopolski, członek partii Ruch Palikota
13 Woźniakiewicz Monika   sprzedawca, Kalisz, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
14 Laskowski Marek   ekonomista, Lipno, członek partii Ruch Palikota
15 Roguszczak Ewa   sprzedawca, Osiek, nie należy do partii politycznej
16 Rynkowski Henryk Antoni   przedsiębiorca, Ostrów Wielkopolski, członek partii Ruch Palikota
17 Łacina Julita   filolog, Jarocin, nie należy do partii politycznej
18 Woźniak Marek Andrzej   inż. telekomunikacji, Ostrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
19 Izmert Anna   ekonomista, Ostrów Wielkopolski, członek partii Ruch Palikota
20 Zawieja Paweł Adam   technik elektryk, Jarocin, członek partii Ruch Palikota
21 Kopras Beata Katarzyna   bez zawodu, Ostrów Wielkopolski, członek partii Ruch Palikota
22 Sowa Stanisław   nauczyciel, Kalisz, członek partii RACJA Polskiej Lewicy
23 Karasiński Mateusz Wojciech   bez zawodu, Ostrów Wielkopolski, członek partii Ruch Palikota
24 Cwojdzińska Małgorzata Julita   filozof, Kalisz, członek partii Ruch Palikota

Lista nr 5 -
Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona   Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Racki Józef   inż. geodeta, Kalisz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
2 Walkowski Piotr   inż. zootechnik, Wysocko Wielkie, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
3 Pacia Przemysław Jan   prawnik, Poznań, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
4 Górczyńska Maria Jolanta   ekonomista, Chocz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Smektała Magdalena Maria   technik usług kosmetycznych, Gostyń, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
6 Grzesiek Jan   specjalista ds. finansowych, Golina, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
7 Szczotka Stanisław   technik rolnik, Dzierżanów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
8 Mickiewicz Adam   nauczyciel, Ostrzeszów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
9 Baliński Stanisław   politolog, Bralin, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
10 Kinal Dorota Katarzyna   nauczyciel, Kościan, nie należy do partii politycznej
11 Chudy Kazimierz   administratywista, Pakosław, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
12 Różalska Magdalena Danuta   psycholog, Kalisz, nie należy do partii politycznej
13 Kubiak Andrzej   technik rolnik, Zalesie, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
14 Wawrzyniak Jarosław Maciej   prawnik, Leszno, nie należy do partii politycznej
15 Kiełbasa Renata Zofia   rolnik, Sławoszew, nie należy do partii politycznej
16 Zdunek Marek   inż. rolnik, Gołuchów, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
17 Wizner Katarzyna Elżbieta   pracownik biurowy, Sulmierzyce, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
18 Turski Bernard   lekarz weterynarii, Krzywiń, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
19 Głuszyńska Małgorzata Natalia   ekonomista, Kalisz, nie należy do partii politycznej
20 Luty Eugeniusz Marian   inż. zootechnik, Bojanowo, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
21 Grygier Natalia Karolina   politolog, Kępno, nie należy do partii politycznej
22 Ptak Maksymilian   politolog, Grabów nad Prosną, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
23 Lis Anna   politolog, Lamki, nie należy do partii politycznej
24 Wojciechowski Michał Kazimierz   specjalista do spraw kadr, Budy Liskowskie, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

Lista nr 6 -
Komitet Wyborczy Polska Partia Pracy - Sierpień 80 - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona   Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Laskowska Teresa Maria   ekonomistka, Koźminek, nie należy do partii politycznej
2 Banasiak Teresa Krystyna   przedsiębiorca, Ostrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
3 Kazimierczak Elżbieta Maria   administratywistka, Bierzów, nie należy do partii politycznej
4 Chojnicki Mirosław Marian   politolog, Krotoszyn, nie należy do partii politycznej
5 Dudziak Andrzej   przedsiębiorca, Ostrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
6 Wińska Marlena Maria   technik dentystyczny, Ostrów Wielkopolski, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
7 Łapa Grzegorz   przedsiębiorca, Pleszew, nie należy do partii politycznej
8 Jedwabna Grażyna Stanisława   sprzedawca, Wilkowyja, nie należy do partii politycznej
9 Garbala Jolanta   handlowiec, Nowa Wieś, nie należy do partii politycznej
10 Łukaszczyk Roman Krzysztof   przedsiębiorca, Poznań, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
11 Skowroński Maciej Marian   optyk, Krotoszyn, nie należy do partii politycznej
12 Górna Marzena   pracownik administracji biurowej, Ryczywół, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
13 Jedwabna-Kłosowska Daria Jadwiga   handlowiec, Wilkowyja, nie należy do partii politycznej
14 Kulczycka Sławomira   pracownik administracji, Kraszyce, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
15 Winkler Jerzy   mechanik samochodowy, Poznań, nie należy do partii politycznej
16 Henschel Stanisław   rolnik, Poznań, nie należy do partii politycznej
17 Stasiak Łukasz Paweł   elektryk, Tychy, członek partii Polska Partia Pracy - Sierpień 80
18 Dembowska Anna Aleksandra   przedsiębiorca, Radlin, nie należy do partii politycznej
19 Jedwabny Rafał   górnik, Katowice, nie należy do partii politycznej
20 Siatkowska Agnieszka Elżbieta   przedsiębiorca, Leszno, nie należy do partii politycznej
21 Kasiński Szczepan   górnik, Katowice, nie należy do partii politycznej

Lista nr 7 -
Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona   Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Witczak Mariusz Sebastian   politolog, Kalisz, członek partii Platforma Obywatelska RP
2 Adamczak Małgorzata   nauczyciel wychowania fizycznego, Glińsko, członek partii Platforma Obywatelska RP
3 Borowiak Łukasz   ekonomista, Leszno, członek partii Platforma Obywatelska RP
4 Orzechowski Maciej Bolesław   lekarz ginekolog, Krotoszyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
5 Henczyca Bożena Katarzyna   urzędnik, Wodziczna, członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Ziemniak Wojciech Stanisław   nauczyciel wychowania fizycznego, Januszewo, członek partii Platforma Obywatelska RP
7 Krysztofiak Przemysław Walenty   politolog, Ostrów Wielkopolski, członek partii Platforma Obywatelska RP
8 Fedorowicz Sławomira Barbara   nauczyciel, Krotoszyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
9 Szałkowska Hanna Jadwiga   polonista, Jarocin, członek partii Platforma Obywatelska RP
10 Suchanecki Mariusz Grzegorz   politolog, Rawicz, członek partii Platforma Obywatelska RP
11 Sitnicki Marcin Piotr   prawnik, Pleszew, członek partii Platforma Obywatelska RP
12 Orszulak Tymoteusz   student, Witaszyce, członek partii Platforma Obywatelska RP
13 Kamińska Iwona Helena   nauczyciel, Brzeziny, członek partii Platforma Obywatelska RP
14 Listwoń Michał Eugeniusz   historyk, Gostyń, członek partii Platforma Obywatelska RP
15 Czarnota Mariola   nauczyciel, Leszno, członek partii Platforma Obywatelska RP
16 Sachowska-Barańczak Honorata Agnieszka   nauczyciel, Świeca, członek partii Platforma Obywatelska RP
17 Duda Grzegorz Józef   przedsiębiorca, Miejska Górka, członek partii Platforma Obywatelska RP
18 Wodzińska Marzena Renata   ekonomista, Kalisz, członek partii Platforma Obywatelska RP
19 Węglarz Janina   ekonomista, Gostyń, członek partii Platforma Obywatelska RP
20 Mazurek Maria Bronisława   nauczyciel, Jarocin, członek partii Platforma Obywatelska RP
21 Solecki Michał   politolog, Kępno, członek partii Platforma Obywatelska RP
22 Sikora Paweł Marek   geolog, Krotoszyn, członek partii Platforma Obywatelska RP
23 Michałkiewicz Honorata Maria   ekonomista, Ciepielew Pierwszy, członek partii Platforma Obywatelska RP
24 Dworzyński Andrzej Jacek   nauczyciel, Radlin, członek partii Platforma Obywatelska RP

Lista nr 9 -
Komitet Wyborczy Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke - Zarejestrowana
Numer na liście Nazwisko i imiona   Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Bieniaszczyk Paweł Mieczysław   ekonomista, Kalisz, nie należy do partii politycznej
2 Reim Tomasz   pedagog, Krotoszyn, nie należy do partii politycznej
3 Szymański-Nowicki Przemysław Witold   lekarz psychiatra, Kościan, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
4 Kierstein-Pietrzak Katarzyna Ewa   przedsiębiorca, Ostrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
5 Jasiński Michał   student, Zbiersk-Cukrownia, nie należy do partii politycznej
6 Pilarczyk Bartłomiej Marek   handlowiec, Kalisz, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
7 Kosakiewicz Ryszard Adam   student, Bralin, nie należy do partii politycznej
8 Fengler Karol   farmaceuta, Leszno, nie należy do partii politycznej
9 Gogołkiewicz Krzysztof Piotr   student, Pleszew, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
10 Kujawa Jacek Wojciech   student, Bralin, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
11 Kasperczyk Marcin Andrzej   rolnik, Ostrzeszów, nie należy do partii politycznej
12 Jasiński Sylwester Krzysztof   technik automatyki, Zbiersk-Cukrownia, nie należy do partii politycznej
13 Nowicka-Szymańska Adrianna Jolanta   psycholog, Kraków, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
14 Dziergas Joanna Agnieszka   pedagog resocjalizacji, Leszno, nie należy do partii politycznej
15 Gołąb Maciej Witold   lekarz psychiatra, Kościan, członek partii Nowa Prawica - Janusza Korwin-Mikke
16 Majchrzak Szymon Jan   inż. budowy maszyn, Leszno, nie należy do partii politycznej
17 Bartoszek Maciej Władysław   pedagog, Ostrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
18 Górska Agnieszka Magdalena   kucharz, Bielsko-Biała, nie należy do partii politycznej
19 Banaszak Marta Magdalena   lekarz, Ostrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
20 Zając Anna Maria   fizjoterapeutka, Ostrów Wielkopolski, nie należy do partii politycznej
21 Ulichnowska Katarzyna   ratownik medyczny, Strzyżew, nie należy do partii politycznej
22 Jasińska Katarzyna   fizjoterapeutka, Zbiersk-Cukrownia, nie należy do partii politycznej
23 Frątczak Teresa Weronika   rolnik, Wojciechów, nie należy do partii politycznej
24 Kąkol Mariusz Krzysztof   przedsiębiorca, Czajków, nie należy do partii politycznej



Kandydaci do Senatu:

 
L.p. Nazwisko i imiona   Komitet Zawód, miejsce zamieszkania, przynależność do partii politycznej bądź poparcie
1 Barys Elżbieta Krystyna   Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość radca prawny, Leszno, nie należy do partii politycznej
2 Głuszak Grażyna Zofia   Komitet Wyborczy Wyborców Grażyny Głuszak politolog, Włoszakowice, nie należy do partii politycznej
3 Klich Edmund   Komitet Wyborczy Wyborców Edmunda Klicha oficer Wojska Polskiego w stanie spoczynku, Dęblin, nie należy do partii politycznej
4 Maćkowiak Zdzisław   Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe technik rolnik, Rawicz, członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
5 Poślednik Marian   Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP inż. rolnictwa, Pasierby, członek partii Platforma Obywatelska RP
6 Wiśniewski Maciej Medard   Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej politolog, Leszno, nie należy do partii politycznej


Źródło: http://wybory2011.pkw.gov.pl/geo/300000/pl/okr-36.html?tab=2#tabs-1

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również




FOTORELACJE



+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę