OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Kompletnie pijany kierowca ciężarówki uderzył w bramę
fot. archiwum

Kompletnie pijany kierowca ciężarówki uderzył w bramę

redakcja | 14.06.2012

Policjanci z Nowych Skalmierzyc, dzięki natychmiastowej reakcji portiera jednej z firm mieszczących się na terenie tamtejszej gminy, zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę ciężarówki, który stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w zakładową bramę.


Portier, przebywający około godziny 21.40 w pomieszczeniu służbowym jednej z firm, usłyszał huk. Kiedy wyszedł na zewnątrz zauważył, że w bramę wjazdową uderzyła ciężarówka. Kierowca ciężarowego DAF-a próbował jeszcze wycofać, ale bezskutecznie. Kiedy opuścił pojazd, jego stan nie pozostawiał żadnych wątpliwości, że mężczyzna ten jest nietrzeźwy. Portier zachował się bardzo przytomnie i natychmiast zabrał pijanemu kierowcy kluczyki, uniemożliwiając mu ewentualną dalszą jazdę. Policjanci którzy przybyli na miejsce, próbowali poddać kierowcę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, ale niestety mężczyzna nie miał siły nadmuchać w policyjny alkotest.


Ostatecznie 31-letni kierowca, mieszkaniec powiatu lubelskiego, noc spędził w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu przyznał się policjantom, że oczekując na rozładunek towaru spożywał alkohol, a następnie zasiadł za kierownicą chcąc wjechać na teren zakładu. Badanie krwi pokaże jaką ilość alkoholu w organizmie miał kierowca ciężarówki.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę