OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Mecze mistrzostw piłki nożnej na Piaskach na telebimie
fot. Biuro Prasowe UM

Mecze mistrzostw piłki nożnej na Piaskach na telebimie

redakcja | 06.06.2012

- Zapraszam wszystkich do wspólnego przeżywania EURO 2012 na terenie Zielonej Laguny na Piaskach– mówi Prezydent Jarosław Urbaniak. Już w najbliższy piątek 8 czerwca 2012 roku od godziny 16.00 na ostrowian czekają konkursy i zabawy oraz wspólne oglądanie meczu polskiej reprezentacji na dużym telebimie.


Będzie nowy bar, stoliki z parasolami, duży telebim oraz piłkarska, rodzinna atmosfera. W sumie przygotowano 600 miejsc siedzących. Mecze na Piaskach, w specjalnie przygotowanym namiocie, będzie można oglądać przez cały czas trwania mistrzostw w piłce nożnej Euro 2012 od 8 czerwca 2012 roku.


Do wspólnego przeżywania święta piłkarskiego zaprasza Jarosław Urbaniak Prezydent Ostrowa Wielkopolskiego. Już w piątek 8 czerwca 2012 roku od godziny 16.00 na ostrowian czeka wiele atrakcji - konkursy i zabawy. Następnie na dużym telebimie zostanie wyemitowany mecz reprezentacji polsko – czerwonej w Grecją.


- Pomyśleliśmy, że warto, by to święto piłkarskie stało się okazją do integrowania się całych rodzin, a ostrowskie Piaski są do tego idealnym miejscem. Na terenie Zielonej Laguny każdy znajdzie coś dla siebie. Dlatego zapraszam wszystkich na Piaski nie tylko w te dni, kiedy gra polska reprezentacja, ale w całym okresie od 8 czerwca do 1 lipca. Kibicujmy razem - dodaje Prezydent Jarosław Urbaniak.


Miejski Zakład Zieleni przygotował ofertę dla całych rodzin. Akcja pod hasłem "Kibicujmy razem!” to święto piłki nie tylko dla mężczyzn, ale także dla najmłodszych.


- Powstaje altana grillowa, będą alejki wyłożone kostką. Dla najmłodszych pojawią się dmuchane zamki. Chodzi o to, by móc na Piaski przyjść całą rodziną w myśl hasła "Kibicujmy razem!" - mówi Wojciech Białas, prezes MZZ.
 

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę