OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Zaproszenia ślubne - jak wybrać najlepszy wzór?

redakcja | 10.01.2019
Zaproszenia ślubne - jak wybrać najlepszy wzór?

Jaki wybraliście motyw ślubu i wesela?

Planując ten najważniejszy dzień w życiu, na pewno chcieliście, aby był on piękny. Być może każde z was miało nieco inne wyobrażenia i ostateczny wybór miejsca ślubu i wesela, ich dekoracji oraz wszelkich innych elementów... ale dbajcie o to, aby wszystko było ze sobą spójne. Także zaproszenia ślubne!


Zaproszenia stanowią formę przedstawienia waszej wizji tego dnia gościom. Jeżeli bierzecie ślub w ogrodzie, świetnie zaprezentują się na nich motywy roślinne i kwiatowe. Jeśli planujecie dekoracje sali w srebrze i błękicie, to zaprezentujcie warto wybrać i takie kolory zaproszeń. A jeżeli tematem przewodnim całego dnia ma być ulubiony film, to koniecznie musi się on znaleźć i tutaj!

Ważne, aby zaproszenia odzwierciedlały wymarzony charakter waszego ślubu.


Jakie panują trendy w branży ślubnej?

Na pewno przygotowując się do ślubu, przeczytaliście dziesiątki (jeśli nie setki) różnorodnych artykułów, zobaczyliście mnóstwo stron związanych z branżą ślubną... i wciąż obawiacie się, jak to będzie wyglądało u was. Czy będzie wystarczająco bajecznie?

Aktualnie na topie są połączenia skrzących glamour barw złota i srebra z minimalistyczną czernią, granatem i bielą. Nadal w modzie są też styl boho i eko. Zaproszenia tego typu występują w wielu wariacjach i na pewno będziecie mieli w czym wybierać!

To nie wasz styl? Mamy prostą radę: trendy przemijają, dlatego zadbajcie przede wszystkim o to, żeby całość była zgodna z waszymi marzeniami. Modne magazyny ślubne mogą być inspiracją, ale nie jedyną wytyczną!


 

Jakie zaproszenia najlepiej się sprawdzają?

Niektóre pary młode wybierają zupełnie niestandardowe formy zaproszeń i eksperymentują z ich formą. Co jednak zrobić z zaproszeniem w formie puzzli? Raz ułożone jest ciekawą odskocznią - jednak nie pełni swojej funkcji. Podobnie z zaproszeniami w ogromnych formatach, których nie można postawić w widocznym miejscu bez zagracania przestrzeni. Najczęściej też zaproszenie zabiera się ze sobą na miejsce ślubu, wkładając je do torebki czy kieszeni marynarki, warto więc wybrać takie, które się w tych miejscach bez problemu zmieści.


Pamiętajcie nie tylko o rozmiarach czy formie zaproszenia, ale też o kroju pisma. Oczywiście, młodzi goście powinni sobie poradzić z odczytaniem najbardziej wymyślnych czcionek i najmniejszych literek - jednak ci nieco starsi mogą mieć z tym poważny problem!

Zdjęcia zaproszeń ślubnych z artykułu: https://z-milosci.pl/zaproszenia-slubne

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę