OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Deskorolka - czym kierować się podczas wybierania tej najlepszej?

redakcja | 05.05.2017
Deskorolka - czym kierować się podczas wybierania tej najlepszej?

Wybór deskorolki może na samym początku wydawać się trudny, tym bardziej, jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym sportem. Właśnie dla takich osób powstał ten poradnik, bowiem na pewno będziesz w stanie znaleźć dla siebie idealne rozwiązanie, które zagwarantuje Ci sporo frajdy.


Kompletne deskorolki 

Czyli mamy tutaj do czynienia z gotowym urządzeniem, które jest złożone i w zasadzie od razu można przystępować do jego używania. Zazwyczaj mają dobrej jakości blat, jak również łożyska przy kółkach. Przeważnie każdy element pochodzi z tej samej firmy i generalnie jest to jedna z najlepszych propozycji, które może dla siebie wybrać osoba początkująca. Taka deska możesz kosztować już w granicach 250 zł. 


Samodzielne składanie deski 

Jeśli podstawy zostaną opanowane, to najlepiej jest złożyć sobie deskorolkę samodzielnie, korzystając z części najlepszych producentów. Składają się na nią zawsze te same elementy, czyli blat, kółka, trucki, podkładki pod trucki, łożyska, grip oraz śrubki montażowe. Warto tutaj zaznaczyć, że każdy z tych elementów jest kupowany w zestawach, więc nie ma możliwości zakupienia np. jednego kółka. 

Jeśli chodzi o samodzielne kompletowanie tego typu zestawów, to tutaj zdecydowanie należy mieć już pewne doświadczenie, jak również wiedzieć, że faktycznie poważnie podchodzimy do tej pasji. Wyżej wymienione części nie są najtańsze, a oczywiste jest to, aby dobierać wyłącznie takie, które zagwarantują Ci świetne wrażenia podczas jazdy. Niemniej jednak, samodzielne składanie deski może stanowić świetną zabawę i zdecydowanie warto jest spróbować. 


Gdzie kupować deskorolki?

Skupiaj się wyłącznie na sprawdzonych sklepach, takich jak https://deskshop.pl/, które zajmują się tego typu działalnością od kilku lat i wiedzą, czego oczekują od nich klienci. Dzięki temu możesz być pewien, że wydasz swoje pieniądze naprawdę dobrze i nie pożałujesz zakupu ani przez moment. 


Warto zaznaczyć, że w żadnym wypadku nie warto jest kupować deskorolki w hipermarkecie, czy sklepy sportowe, ale nie nastawione konkretnie na tą tematykę. Jeśli pójdziecie do profesjonalnego skateshopu, to możecie być pewni, iż doświadczona osoba będzie w stanie wam doradzić konkretne rozwiązania, na których na pewno się nie zawiedziecie i będą wam dobrze służyć. W przeciwnym razie możecie jedynie wydać swoje pieniądze, ale nie mieć żadnej radości z jazdy na desce, bo będzie ona zwyczajnie słabej jakości.  

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
Komentarze   0
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Busy do Holandii Mikianna-Bus ul. strzelecka, 63-400 Ostrów Wlko
elektro serwis eco ul. kościuszki 12, 63-400 ostrów wlkp
Rufustar Industries Michał Szewczyk ul. Akacjowa 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju ul. Wrocławska 11 (I piętro), 63-400 Ostrów Wielkopolski
FIESTA ul. Bolesława Limanowskiego 7/2, 63-400 Ostrów Wielkopolski


+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

Detektyw/Biuro Detektywistyczne wczoraj   (do końca 6 dni)
Szpachlowanie i malowanie 17-kwi   (do końca 3 dni)


+ Dodaj za darmo ogłoszenie