OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Samochód zabytkowy sposobem na łatwy i szybki zarobek

redakcja | 18.04.2017
Samochód zabytkowy sposobem na łatwy i szybki zarobek

Masz wolne środki i chcesz je zainwestować? Nie trzymaj pieniędzy w przysłowiowej skarpecie, ani nie deponuj pieniędzy w banku, gdyż nie ma to większego sensu. Jedynie zamrozisz swój kapitał, nie mając z tego praktycznie żadnego zysku. Niewielkie oprocentowanie sprawia, że na operacji lokowania pieniędzy w banku nie da się zbytnio zarobić. Dlatego korzystniej jest szukać alternatyw do tradycyjnego mrożenia kapitału, jak np. inwestowanie w dzieła sztuki, kruszce czy samochody zabytkowe.


Nie daj się oszukać

 

Osobom niedoświadczonym trudniej będzie znaleźć taki model samochodu, w który opłacałoby się zainwestować zaoszczędzone pieniądze. Jak nietrudno się domyślić, nie każdy model, jak również nie każdy egzemplarz danego modelu pozwoli zainkasować nam zyski. Dlatego jeśli niezbyt dobrze odnajdujemy się w świecie motoryzacyjnym łatwiej będzie skorzystać z pomocy osoby, która ma większe pojęcie o starych samochodach niż my sami.


Najważniejsze jest, by nie dać się nabrać na z pozoru atrakcyjną ofertę. Oglądanie pojazdu wystawionego na sprzedaż to dobry moment, aby pozyskać od jego właściciela wszystkie przydatne nam informacje. Mowa tu głównie o statystykach, czyli roku produkcji tego egzemplarza, czy procentowej ilości zawartych w nim oryginalnych części. Ważna jest także przeszłość samochodu, wszystkie wypadki i stłuczki w których brał udział. Kupujesz klasyka z zamiarem jego późniejszej sprzedaży? Zainteresuj się czy w jego posiadaniu kiedyś nie być ktoś ważny, gdyż taka informacja może podnieść jego wartość, co Tobie pozwoli dobrze zarobić.


Ochroń zainwestowany kapitał

 

W momencie, gdy kupujesz oldtimera celem ulokowania środków pieniężnych musisz liczyć się z tym, że w jednym momencie wszystkie Twoje pieniądze będą kryć się pod postacią tego właśnie pojazdu. Twoim głównym zadaniem jest zatem chuchać i dmuchać na swój nowy skarb, aby nic mu się nie stało. Pamiętaj, że jakiekolwiek uszkodzenia i usterki mogą obniżyć wartość auta, a tym samym sprawić, że zamiast zarobić jedynie stracisz.


Chcesz spać spokojnie i nie zamartwiać się, czy właśnie ktoś Cie nie okrada lub nie truchleć o stan samochodu, gdy wypożyczasz go celem zarobku? Wykup ubezpieczenie dedykowane klasykom oferowane przez firmę Sureterm, a w razie zaistnienia jakichkolwiek problemów ubezpieczyciel wypłaci Ci odszkodowanie, które z całą pewnością będzie wystarczające na pokrycie kosztów usunięcia szkód i defektów.

Kategoria: Wiadomości     Wyświetleń: 7 244 (3 644 unikatowych)
Zobacz również
Komentarze   0
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Busy do Holandii Mikianna-Bus ul. strzelecka, 63-400 Ostrów Wlko
OD'NOVA Miejskie SPA ul. Sukiennicza 3/ 1F, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Forest Auto-Trans , Busy Niemcy Holandia ul. Bąków 4, 56-513 Międzybórz
Taxi LIDER ul. Batorego, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Art Studio Maik ul. Kolejowa, 63-400 Ostrów Wielkopolski


+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

Kasa na Majówkę - pożyczka 0% do 4tys zł wczoraj   (do końca 6 dni)
Scandinavian bathrooms. ŁAZIENKI,KUCHNIE 22-kwi   (do końca 3 dni)
Nowoczesne Biuro matrymonialne Nimfa wczoraj   (do końca 29 dni)


+ Dodaj za darmo ogłoszenie