OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Oczekujesz precyzji, niestandardowych form i oszczędności? Wszystko to mieści sie w tym jednym działaniu

redakcja | 04.04.2017
Oczekujesz precyzji, niestandardowych form i oszczędności? Wszystko to mieści sie w tym jednym działaniu

Obróbka plastyczna metali to działalność, która odnotowała imponujący postęp w zakresie zarówno możliwości zastosowania, jak i jakości uzyskiwanych efektów finalnych. To z pewnością bezpośrednia zasługa powszechnie wykorzystywanych obecnie technologii CNC. Precyzja, możliwość uzyskiwania nawet bardzo skomplikowanych kształtów oraz oszczędność surowca - co jeszcze oferuje plastyczna obróbka metali?


Dzięki plastycznej obróbce produkt finalny jest lepszy od swego poprzednika


Plastyczna obróbka metali polega na modyfikacji metariału poprzez wywieranie na niego z odpowiednią siłą określonego nacisku. W ten sposób powstaje produkt o zmienionej strukturze wewnętrznej oraz poprawionych właściwościach zarówno mechanicznych, jak i fizycznych. Dlatego właśnie metalowe produkty finalne uzyskiwane w wyniku zastosowania plastycznej obróbki, wyróżniają się między innymi wiekszą wytrzymałością, odpornością na pękanie i ogólnie poprawioną niezawodnością w porównaniu z pierwotnie użytym materiałem.


Technologia CNC w plastycznej obróbce metali to dzisiaj przede wszystkim oszczędności


Dzieki zastosowaniu nowoczesnych metod opartych o technologię CNC, proces plastycznej obróbki metali został obecnie praktycznie w całości zautomatyzowany, co zdecydowanie poprawiło jego wydajność i efektywność. W ten właśnie sposób możliwe stało się dzisiaj uzyskiwanie także znaczących oszczędności w zakresie wykorzystywanych surowców i materiałów. Poza tym technologia CNC umożliwiła tworzenie nawet bardzo skomplikowanych i niestandardowych form i kształtów, precyzyjnych w wykonaniu oraz zastosowaniu, często niemożliwych do uzyskanie w innym procesie obróbki.


Ten rodzaj oddziaływania i modyfikacji metali doskonale sprawdza się w produkcji masowej, a coraz większa dostepność nowoczesnych technologii takim kierunkom właśnie sprzyja. Jesli poszukujesz zatem precyzji oraz niestandardowych rozwiązań, także w wielkiej skali, wejdź na http://gieciewalcowanie.pl/ i skorzystaj z najlepszych możliwości.

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę