OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Zapowiedź sezonu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim

Marcin Nowacki | 15.03.2017
Zapowiedź sezonu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim
fot. Mariusz Dudziński
Ostrovia - KSM Krosno - 2014r.

Ostrowska drużyna żużlowa już niebawem przystąpi do rozgrywek o mistrzostwo polskiej drugiej ligi żużlowej - PLŻ 2 w sezonie 2017. Kadra zespołu składa się z młodych, ambitnych i walecznych zawodników. Niejeden z nich posiada doświadczenie ekstraligowe a kibice wierzą, że drużyna dostarczy wielu niezapomnianych emocji sportowych.


W skład seniorskiej kadry zespołu wchodzą: Zbigniew Suchecki, Patryk Dolny, Kamil Brzozowski, Łukasz Sówka (dwaj ostatni doskonale znani ostrowskiej publiczności ze startów w ostrowskiej drużynie we wcześniejszych latach) oraz zagraniczni zawodnicy między innymi Sam Masters – uczestnik rundy Grand Prix 2016 w Melbourne, Adam Ellis - młody anglik który brał udział w zmaganiach o IMŚJ 2016, oraz Kenneth Hansen, który w polskiej lidzę ściga się od kilku sezonów i może być ważnym ogniwem Ostrovii Ostrów Wlkp. Ponadto kadrę uzupełnia Jonas Jeppesen.


Trenerem żużlowców z Ostrowa Wielkopolskiego jest doskonale znany - były zawodnik ostrowskiej drużyny – Mariusz Staszewski, który kilka sezonów spędził w barwach tej drużyny. Będzie to pierwszy sezon w rzemiośle trenerskim tego doświadczonego zawodnika.Długo wyczekiwana inauguracja sezonu żużlowego w Ostrowie Wielkopolskim zbliża się wielkimi krokami, pierwszy mecz zaplanowany jest na niedzielę 9 kwietnia. Ostrowianie w roli gospodarza zmagać się będą z drużyną z Krosna, która jeszcze przed rokiem rywalizowała w mistrzostwach pierwszej ligi żużlowej. W kadrze zespołu z Krosna znajduje się były zawodnik Ostrovii David Bellego – czy Francuz dostanie szansę na zaprezentowanie się naszej publiczności?
 

Powiązane wydarzenie z Kalendarium
TŻ Ostrovia vs. KSM Krosno - 1. kolejka PLŻ 2 TŻ Ostrovia vs. KSM Krosno - 1. kolejka PLŻ 29-kwi-2017
Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
Dołącz do dyskusji na FORUM: TŻ OSTROVIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI 2016-2017   692
Komentarze   0
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Busy do Holandii Mikianna-Bus ul. strzelecka, 63-400 Ostrów Wlko
elektro serwis eco ul. kościuszki 12, 63-400 ostrów wlkp
Rufustar Industries Michał Szewczyk ul. Akacjowa 12, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Pracownia Psychoterapii i Rozwoju ul. Wrocławska 11 (I piętro), 63-400 Ostrów Wielkopolski
FIESTA ul. Bolesława Limanowskiego 7/2, 63-400 Ostrów Wielkopolski


+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA

Detektyw/Biuro Detektywistyczne wczoraj   (do końca 6 dni)
Szpachlowanie i malowanie 17-kwi   (do końca 3 dni)


+ Dodaj za darmo ogłoszenie