OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Kort tenisowy dla ostrowian

Dawid Bilski | 25.08.2016
Kort tenisowy dla ostrowian
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

Od piątku, 26 sierpnia 2016 roku, mieszkańcy Ostrowa będą mogli nieodpłatnie korzystać z kortu tenisowego, który powstał przy Szkole Podstawowej nr 7. – Mimo, że jest to obiekt usytuowany na terenie szkoły korzystać z niego mogą wszyscy mieszkańcy naszego miasta. Powstał on w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego i jest jednym z pięciu zadań, które ostrowianie wybrali w głosowaniu do realizacji – mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.


Kort dostępny będzie dla mieszkańców już od jutra. Osoby zainteresowane korzystaniem z obiektu powinny zgłosić się do szkolnego sekretariatu, by ustalić harmonogram zajęć oraz zapoznać się z regulaminem korzystania z obiektu sportowego. Sekretariat szkoły czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 15.00, tel. 62 735 99 50.


Kort czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 16.00 -20.00 we wrześniu oraz 16.00 – 19.00 w październiku. Natomiast w soboty i niedziele, tak we wrześniu, jak i w październiku w godzinach 10.00 – 18.00.

Pełny regulamin korzystania z kortu tenisowego dostępny jest na stronie internetowej szkoły (www.sp7.osw.pl) w zakładce dokumenty.


- Bądź jak Janowicz i Radwańska” to zadanie, które zajęło czwarte miejsce w głosowaniu mieszkańców w ramach Ostrowskiego Budżetu Obywatelskiego. Prace na obiekcie są zakończone, więc zapraszam ostrowian do korzystania z niego. Kort dostępny jest bezpłatnie -€“ informuje Beata Klimek, prezydent Ostrowa.


Na terenie, gdzie wcześniej usytuowane było zniszczone boisko asfaltowe wykonana została nawierzchnia z poliuretanu, opaska z kostki betonowej okalająca boisko, wykonano piłkochwyty oraz ogrodzenie. Dostarczono również akcesoria sportowe, m.in. siatki do tenisa.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: SportTenis
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę