OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, darmowe ogłoszenia, baza ostrowskich firm i więcej..

Finał w Ostrowie bez faworyta

Dawid Bilski | 19.05.2016
Finał w Ostrowie bez faworyta
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

Ostrowski Rynek gościł organizatorów finału Speedway Best Pairs, który 4 czerwca br. rozegrany zostanie na torze  Stadionu Miejskiego. Poza prezydentem miasta oraz przedstawicielami toruńskiej firmy One Sport w konferencji prasowe wziął udział Joe Parsons, menedżer Monster Energy Team, która występuje w tegorocznym cyklu.


Spotkanie z dziennikarzami było okazją do przedstawienia działań promocyjnych, które obecnie prowadzone są przez organizatorów cyklu. W najbliższy poniedziałek uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7 będą mieli okazję spotkać się z Grzegorzem Zengotą, żużlowcem Unii Leszno, który w Speedway Best Pairs występuje w zespole eport2000.pl. Będzie okazja, by zadać mu pytanie, poprosić o autograf lub wspólne zdjęcie.


Wśród najmłodszych cykl promowany będzie także podczas miejskiego Dnia Dziecka, który odbywał się będzie na ostrowskim Rynku 29 maja br. Rok temu, podczas tej imprezy, wspólne zdjęcia tatusiów €- zagorzałych kibiców żużla - ze swoimi pociechami przy żużlowym motocyklu cieszyły się ogromną popularnością. Będą także konkursy, gdzie można będzie wygrać gadżety związane z czerwcowymi zawodami.


Trwa też konkurs, który skierowany jest do uczniów szkół podstawowych zlokalizowanych na terenie miasta. Polega na przygotowaniu przez poszczególne klasy wspólnej pracy plastycznej, która kojarzy się z trzema hasłami: Ostrów Wielkopolski, żużel, Speedway Best Pairs. Uczniowie, którzy będą autorami najciekawszej pracy, zdobędą wejściówki na zawody dla całej klasy, a także możliwość zwiedzania parku maszyn przed turniejem.


Organizatorzy poinformowali również o możliwości zakupu biletów na ostrowskim stadionie. Będzie je można nabyć od najbliższego poniedziałku, w godzinach 11 -€“ 17.


Podczas konferencji Beata Klimek, prezydent Ostrowa, podziękowała przedstawicielom firmy One Sport za znakomitą współpracę.


- W ubiegłym roku zorganizowaliśmy jedną z najlepszych imprez żużlowych w kraju. Mam nadzieję, że czerwcowe zawody będą również doskonałym sportowym widowiskiem -€“ mówi prezydent miasta.


- Dwa miesiące temu, tym cyklem, rozpoczęliśmy nową erę w żużlu. Teraz mogę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Jesteśmy przekonani, że uda nam się ponownie w Ostrowie Wielkopolskim zorganizować niesamowitą imprezę. Czujemy się tu jak w domu. Dziękujemy za wsparcie i wierzymy, że spotkamy się na stadionie 4 czerwca -€“ dodał Karol Lejman, prezes One Sport.


To właśnie w Ostrowie poznamy zwycięzców cyklu. Kilka drużyn ma jeszcze szansę na ostateczny triumf.

- To będą wielkie emocje. Dzięki temu, że nie ma jednego faworyta, o zwycięstwo w całym cyklu zawalczy w Ostrowie kilka teamów. Wszyscy zawodnicy są mentalnie gotowi, żeby walczyć o najwyższy stopień podium - potwierdza Jan Konikiewicz z firmy One Sport.


W konferencji uczestniczył także Joe Parsons, menadżer Monster Energy Team.

- Myślę, że pomysł na ten cykl, to rewolucja w speedwayu. Zawodnicy, którzy na co dzień ścigają się przeciwko sobie, tutaj startują w jednej ekipie. Są to świetnie zorganizowane zawody, a kibice zadowoleni. Speedway Best Pairs jest genialnym pomysłem -€“ powiedział menedżer MET.


Jak kupić bilet?

Sprzedaż internetowa – www.ebilet.pl


Sprzedaż stacjonarna

- salony Empik w całej Polsce

- siedziba klubu na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim – od poniedziałku, 23.05.2016 r., (w dni robocze),

- Centrum Handlowe OSTROVIA – stoisko One Sport – 21-22.05. (sobota-niedziela) oraz 28.05-04.06.,

- „Dzień Dziecka na Rynku” – 29.05., stoisko One Sport


Ceny biletów:

- normalny 39 zł

- ulgowy – 29 zł

- VIP Silver – 250 zł

- VIP Gold – 500 zł


Impreza odbędzie się 4 czerwca 2016 roku, godz. 20.00. Zapraszamy!

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: SportŻużel
Zobacz również
Komentarze   1
samo zło   10:12 | 20.05.2016 napisał(a):

olac ten finał i cała ekipe od zarzadzania kto zgarnie za to kase pani prezydet a ligi nie ma i ona jej nam nie zapewni wszyscy na memoriał RIFA a pani prezydent nawet nie remontuje stadionu miejskiego bo po co !!!

FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

HOT SHOP ul. Kościelna 9 (w sionce ), 63-400 Ostrow Wlkp
F.H.U. Amigo Szczyrzyc 141, 34-623 Szczyrzyc
Lexius sp. z o.o. ul. Skarszewska 2, 62-800 Kalisz
MER Serwis Komputerowy ul. Zofii Nałkowskiej, 63-430 Ostrów Wielkopolski
Uslugi Remontowo-Wykonczeniowe ul. Mickiewicza 23, 63-400 Ostrow wlkp.


+ Dodaj za darmo swoją firmę
+ DODAJ OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA+ Dodaj za darmo ogłoszenie