OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrowianie wyklikają plac zabaw?

Dawid Bilski | 05.05.2016
Ostrowianie wyklikają plac zabaw?

Ruszyło internetowe głosowanie w konkursie „Podwórko Nivea 2016”. Ostrowska lokalizacja, która została w tym roku zgłoszona to ulica Mertki. W pobliżu dużych osiedli przy ulicach: Śmigielskiego, Komuny Paryskiej, Strzeleckiej, Paderewskiego zamieszkuje blisko 18 tysięcy ostrowian. Jak głosujemy? Wystarczy wejść na stronę www.nivea.pl/podworko2016, wyszukać ostrowską lokalizację i oddać swój głos. Głosować można do 30 czerwca br.


Miasto Ostrów Wielkopolski wspiera działania Ostrowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, która do konkursu „Podwórko Nivea 2016” zgłosiła lokalizację przy ulicy Mertki.


- To wprawdzie teren spółdzielni, jednak jest to lokalizacja w pobliżu dużych osiedli przy ulicach: Śmigielskiego, Komuny Paryskiej, Strzeleckiej, Paderewskiego. Zamieszkuje tu blisko 18 tysięcy ostrowian – to niemal 25% ludności miasta. Mieszkające tam dzieci na pewno bardzo ucieszyłyby się z nowego, bezpiecznego miejsca do zabawy -€“ mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.


Jak głosujemy? Wystarczy wejść na stronę www.nivea.pl/podworko2016 wyszukać ostrowską lokalizację i oddać swój głos.


- Nasi mieszkańcy, niezależnie od wieku, już nie raz pokazali, że w przypadku internetowego głosowania nie mają sobie równych. Mam nadzieję, że przy naszym zaangażowaniu jedno z 40 takich rodzinnych miejsc do wspólnej zabawy powstanie właśnie w Ostrowie - dodaje prezydent miasta.


Firma Nivea już wcześniej organizowała akcje, podczas których internauci mogli "wyklikać" plac zabaw dla swojego miasta. Plac taki jest już w ostrowskim Parku 600-lecia. Podwórka zostaną wybudowane w 40 lokalizacjach w całej Polsce.


Lokalizacja przy ulicy Mertki jako miejsce dla nowego placu zabaw będzie także promowane przy okazji zbliżających się majOSTaszków. W namiocie promocji miasta, usytuowanym w pobliżu wejścia do „Poziomkowego ogrodu” będzie można otrzymać gadżety związane z organizatorem konkursu – firmą Nivea”. Będą to wiatraczki, piłki plażowe oraz daszki z logo firmy. Spółdzielnia przygotowała ulotki zachęcające do głosowania, do czego również i my zachęcamy.


Głosowanie w konkursie potrwa od dziś do 30 czerwca.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę