OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
 Krzysztof Martyński oficjalnie zawodnikiem KPR Ostrovii
fot. Dawid Bilski

Krzysztof Martyński oficjalnie zawodnikiem KPR Ostrovii

Hubert Błaszczyk | 30.05.2012

Najlepszy strzelec pierwszoligowych rozgrywek grupy A piłkarzy ręcznych, Krzysztof Martyński podpisał we wtorkowe popołudnie kontrakt z drużyną KPR Ostrovii. Niewątpliwie jest to duże wzmocnienie ostrowskiej ekipy. Transfer tego niezwykle skutecznego zawodnika pozwala myśleć optymistycznie w przyszłość. Kontrakt będzie obowiązywał przez dwa lata.


27-letni rozgrywający ostatni sezon spędził w Grunwaldzie Allegro Poznań. Pomimo problemów organizacyjnych drużyny z Wielkopolski Martyński rozegrał swój najlepszy sezon w karierze. To głównie dzięki nowemu nabytkowi Ostrovii poznaniacy utrzymali się w lidze.


- Jest to bardzo ważny moment dla Klubu Piłki Ręcznej Ostrovia. W dniu dzisiejszym chcemy podpsiać kontrakt z Krzysztofem Martyńskim. Chciałbym zaznaczyć, że w tamtym sezonie był on najskuteczniejszym zawodnikiem na pierwszoligowych parkietach. Rozmowy w sprawie pozyskania tego zawodnika były niezwykle trudne. My jako nowy zarząd wykonaliśmy wiele starań, by Krzysztof reprezentował barwy naszego klubu. Jest nam niezwykle miło gościć go tutaj w Ostrowie - powiedział na wstępie prezes ostrowskiego klubu, Tomasz Szych.


Po chwili głos zabrał sam zainteresowany. - Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Chcę godnie reprezentować barwy naszego klubu. Rozmowy były ciężkie, ale udało się je sfinalizować i jestem w Ostrowie na najbliższe dwa lata. Chciałbym abyśmy święcili coraz większe sukcesy. Ze swojej strony zrobię wszystko, żeby pomóc klubowi i zrealizować marzenia zarówno kibiców jak i samych zawodników oraz działaczy.


- Budowanie zespołu jeszcze trwa i nie chcemy zdradzać tutaj żadnych nazwisk. Na pewno na tym nie skończyliśmy budowy naszej drużyny. Rozmowy są naprawdę trudne i spodziewaliśmy, że kompletowanie kadry zakończy się nieco wcześniej. Myślę, że do końca czerwca na pewno zakończymy budowanie składu - dodał wiceprezes, Łukasz Kierzek.

Kategoria: SportPiłka ręczna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę