OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Padnie nowy rekord półmaratonu?

Dawid Bilski | 24.03.2016
Padnie nowy rekord półmaratonu?

W niedzielę, 3 kwietnia, odbędzie się bieg uliczny OSTROWSKI ICE MAT PÓŁMARATON pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Co roku w ostrowskim półmaratonie zwiększa się ilość biorących w nim udział zawodników. W ubiegłym roku było to blisko 800 biegaczy. Na czas biegu trasa będzie zamknięta dla ruchu kołowego.


- To znakomita impreza, która promuje bieganie, jako najprostszą formę aktywności sportowej. Co roku organizatorzy starają się, by coraz większa ilość zawodników stanęła na starcie, co przekłada się na promocję Ostrowa Wielkopolskiego jako miasta przyjaznego dla biegaczy. Mam nadzieję, że dopisze pogoda, a warunki będą sprzyjać ustanawianiu nowych rekordów - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa.


Start biegu o godzinie 13.00. Uczestnicy pobiegną trasą: Rynek - Wrocławska - Staszica - Gimnazjalna - Ledóchowskiego - Śmigielskiego (do Jankowskiego) - Ledóchowskiego - Limbowa - Słonecznikowa - Głogowa - Grabowa - Limbowa - Ledóchowskiego - Kościelna - Rynek.


W związku z zawodami trasa biegu będzie zamknięta dla ruchu kołowego w godzinach 12:30-15:30. Organizatorzy proszą o nie parkowanie samochodów na trasie biegu. Za powyższe utrudnienia przepraszamy.


Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę