OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Jarmark Wielkanocny na rynku

Dawid Bilski | 18.03.2016
Jarmark Wielkanocny na rynku

Ostrowski Rynek zapełnił się straganami, pojawił się zając z wikliny, a także duże, metalowe, wielkanocne jajko. To niewątpliwy znak, że niebawem w Ostrowie rozpocznie się Jarmark Wielkanocny. Wyroby wędliniarskie, doskonałe świeże pieczywo, miód i wszystko to, co upiększy wielkanocne stoły będzie można nabyć już od najbliższego piątku. Jarmark potrwa od 19 do 23 marca, a stoiska czynne będą od godziny 10.00 do 17.00. Tegoroczna nowością będzie niedzielny Kiermasz Staroci.


Na ostrowskim Rynku tradycyjnie już pojawiły się stragany ostrowskiego Jarmarku Wielkanocnego. Będzie można zakupić tu wędliny, chleb, pieczywo świąteczne, miód, chrzan, owoce suszone, koszyczki, serwetki, pisanki, biżuterię, artykuły z nadrukiem imion, zabawki, balony, wyroby cukiernicze oraz wyroby rękodzielnicze.


Same zakupy to jednak nie wszystko. Przed ostrowskim Ratuszem pojawią się także stoiska gastronomiczne, na których posilić się będzie można watą cukrową, popcornem, prażynkami, goframi, ciepłymi i zimnymi napojami, sprężynkami ziemniaczanymi, hot dogami i wieloma innymi.

By najmłodsi nie nudzili się, podczas gdy dorośli dokonywać będą zakupów przygotowano dla nich sporo atrakcji. Będzie świąteczny plac zabaw z karuzelą i zjeżdżalnią pontonową, a także gry i zabawy losowe. O świąteczną atmosferę zadba magik Carlos, który wcieli się w rolę wielkanocnego zająca.


Tegoroczną nowością podczas Jarmarku Wielkanocnego będzie Kiermasz Staroci. 20 marca, w Niedzielę Palmową, poszukujący ciekawych eksponatów do własnych kolekcji, będą mogli poszperać w stoiskach z obrazami, porcelaną, znaczkami, monetami, zegarami, a także drobnymi, stylowymi meblami.


Przypominamy, tegoroczny Jarmark Wielkanocny potrwa od 19 do 23 marca, a stoiska handlowe czynne będą od godz. 10.00 do 17.00.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę