OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Były sukcesy są nagrody

Dawid Bilski | 18.03.2016
Były sukcesy są nagrody

Prezydent miasta spotkała się w Forum Synagoga z ostrowskimi sportowcami, trenerami i działaczami sportowymi, by podziękować im za kolejny rok wspaniałych sukcesów, które promują Ostrów Wielkopolski w całym kraju, a także na arenach międzynarodowych. Ostrowskie środowisko sportowe jest bardzo liczne i różnorodne. Nagrody i wyróżnienia wręczone zostały kilkudziesięciu sportowcom i drużynom, reprezentującym kilkanaście dyscyplin sportu.


Rok 2015 był dla ostrowskiego sportu bardzo łaskawy. Podczas wczorajszego spotkania ostrowska Synagoga gościła mistrzów świata i mistrzów Europy, a także medalistów mistrzostw Polski. To powód do dumy dla prezydenta miasta.

- Jestem bardzo wdzięczna całemu ostrowskiemu środowisku sportowemu za zaangażowanie - zawodnikom za godziny spędzone na treningach, trenerom za cierpliwość i za sposoby na wykrzesanie u swoich podopiecznych umiejętności, z których sami niekiedy nie zdają sobie sprawy oraz działaczom za ich codzienną, żmudną pracę, która pozwala na to, by szkolenie młodzieży było coraz lepsze, a o ostrowskich klubach było coraz głośniej. Ostrów może być z dumny - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.


Warto przypomnieć, że zawodnicy ostrowskich klubów reprezentowali nasz kraj na arenie europejskiej i światowej zarówno w sportach indywidualnych, ale także byli członkami drużyn narodowych w piłce ręcznej czy koszykówce.


W 2015 roku reprezentanci ostrowskich klubów zdobywali medale mistrzostw Polski i to nie tylko w młodszych kategoriach wiekowych, ale także wśród seniorów.

- Wszystkim serdecznie gratuluję wysokich osiągnięć sportowych w roku 2015 i jestem przekonana, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie świętując jeszcze większe sukcesy naszych ostrowskich sportowców -€“ dodaje prezydent miasta

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: W obiektywieFoto
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę