OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ferie w Ostrowie na sportowo

Dawid Bilski | 11.01.2016
Ferie w Ostrowie na sportowo

Tegoroczne ferie zimowe odbywać się będą pod hasłem "Ferie na sportowo bezpiecznie i zdrowo". Zimowa przerwa w nauce w naszym województwie rozpocznie się 18 stycznia i potrwa przez dwa tygodnie. W tym czasie szkoły przygotowały dla dzieci i młodzieży szereg propozycji na aktywne spędzanie wolnego czasu.


Wzorem lat ubiegłych każda placówka oświatowa przygotowała bogatą ofertę spędzania wolnego czasu. Swoje propozycje przedstawiły szkoły podstawowe, gimnazja oraz organizacje pozarządowe.

W akcję zimową włączył się Ostrowski Szkolny Związek Sportowy. Przygotowanym zajęciom towarzyszy hasło: "Ferie na sportowo bezpiecznie i zdrowo". Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział m.in. w turnieju gier i zabaw, turnieju piłki siatkowej, piłki nożnej , w rozgrywkach koszykówki, czy też tenisie stołowym, a także skorzystać z zajęć na basenie oraz zajęć zumby.


Podczas trwania ferii zimowych kluby sportowe, stowarzyszenia i organizacje zajmujące się szkoleniem dzieci i młodzieży będą mogły nieodpłatnie korzystać z przyszkolnych sal sportowych. Zainteresowani powinni skontaktować się z dyrektorem danej szkoły, celem dokonania rezerwacji terminu i podpisania wymaganej przepisami prawa pisemnej umowy.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę