OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Zostań wolontariuszem WOŚP

Dawid Bilski | 30.11.2015
Zostań wolontariuszem WOŚP

 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tuż, tuż! Ostrowski sztab rozpoczął już swoją pracę, jednak na nic zdadzą się ich trudy bez was, drodzy wolontariusze.


Przypominamy, że ostrowski sztab WOŚP zaprasza wszystkich, którzy 10 stycznia chcą grać razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy, na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę, 2 grudnia, o godzinie 18:00 w Ostrowskim Centrum Kultury.


Wolontariuszem WOŚP może zostać każdy, jednak należy pamiętać, aby osoby niepełnoletnie przybyły na spotkanie z rodzicem bądź opiekunem prawnym (w szczególnym wypadku ze zgodą). Każdy kandydat na wolontariusza musi przyjść na spotkanie z podpisanym na odwrocie zdjęciem legitymacyjnym, które zostanie umieszczone na jego identyfikatorze. Potrzebny będzie także numer PESEL oraz, jak mówią organizatorzy, energia i uśmiech na twarzy.


Podczas 24. Finału WOŚP „Mierzymy wysoko” wolontariusze będą zbierać pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Co roku blisko 120 tysięcy wolontariuszy zbiera pieniądze, które następnie rozliczane są w ponad 1700 sztabach, w tym w kilkudziesięciu zlokalizowanych poza granicami Polski. W ciągu poprzednich 23 Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i przekazała na wsparcie polskiej medycyny ponad 650 milionów złotych.

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę