OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Seniorzy korzystają ze zniżek

Dawid Bilski | 23.11.2015
Seniorzy korzystają ze zniżek
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

 Niezwykle dynamicznie rozwija się program Ostrowska Karta Seniora. Dzięki kolejnym partnerom projektu, a jest ich już ponad stu, posiadacze Karty korzystać mogą z licznych ulg dotyczących zakupu towaru lub usług. Przekłada się to na zainteresowanie posiadaniem Ostrowskiej Karty Seniora. Bogumiła Marciniak odebrała z rąk Ewy Mateckiej Kartę z numerem 3000.

Warto dodać, że ostrowscy seniorzy złożyli już blisko cztery tysiące wniosków o przyznanie Karty.


Zastępca prezydenta Ostrowa Ewa Matecka wręczyła Bogumile Marciniak trzytysięczną Kartę Seniora. Pani Bogumiła odebrała Kartę wraz z mężem Andrzejem -€“ posiadaczem Karty numer 2999.

- Już trzy tysiące mieszkańców naszego miasta posiada Ostrowską Kartę Seniora. To dla partnerów programu znacząca ilość potencjalnych klientów, a dla posiadaczy Kart możliwość korzystania ze zniżek. Liczę, że w szerokiej ofercie programu znajdziecie Państwo jak najwięcej interesujących propozycji, z których warto będzie skorzystać -€“ mówiła Ewa Matecka.


Funkcjonujący zaledwie od kliku miesięcy program cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Ostrowscy seniorzy od 1 lipca tego roku złożyli już niemal 4 tysiące wniosków o wydanie Ostrowskiej Karty Seniora. Posiadacze Ostrowskiej Karty Seniora mogą korzystać z ulg i preferencji przygotowanych przez miasto i ponad 100 prywatnych partnerów programu.

- Zachęcamy wszystkich mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego, którzy ukończyli 60. rok życia do składania wniosków o wydanie karty i korzystanie z bogatej oferty przygotowanej przez partnerów programu i miasto - dodaje wiceprezydent miasta.


Wnioski o wydanie Ostrowskiej Karty Seniora można pobrać ze strony internetowej www.umostrow.pl w zakładce Ostrowska Karta Seniora lub w Referacie Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego (parter).

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę