OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Nietrzeźwi złodzieje roweru

Dawid Bilski | 12.10.2015
Nietrzeźwi złodzieje roweru
fot. Wojciech Tarchalski

 Ostrowscy policjanci zatrzymali sprawców kradzieży roweru. Jeden z zatrzymanych w wydychanym powietrzu miał prawie 3 promile alkoholu. 48-latek przyznał się do popełnienia przestępstwa i wskazał drugiego mężczyznę, który mu pomógł. Rower wrócił do prawowitej właścicielki, a mężczyznom za kradzież grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.


Wczoraj, w godzinach nocnych, na terenie Ostrowa Wielkopolskiego doszło do kradzieży roweru. Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, podczas patrolowania ostrowskich ulic, zauważyli mężczyznę prowadzącego jednoślad. Mundurowi ustalili, że jest to skradziony rower. Mężczyznę poddano badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało się, że miał on prawie 3 promile alkoholu.


48-latek w rozmowie z policjantami przyznał się do popełnienia przestępstwa. Funkcjonariusze ustalili, że kradzieży dokonał wspólnie ze znajomym. Jego kompanem okazał się 59-letni mężczyzna, u którego badanie trzeźwości wykazało ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Obaj zostali zatrzymani. Łączna wartość skradzionego przez nich mienia wynosi blisko 500 zł.


Odzyskany rower wrócił do rąk prawowitej właścicielki, a zatrzymanym za kradzież grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę