OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Wynajem magazynów - jakie osiągniesz korzyści?

redakcja | 30.09.2015
Wynajem magazynów - jakie osiągniesz korzyści?

Parki magazynowe są coraz bardziej popularną formą wynajmu powierzchni dla firm, które działają na rynku polskim. Ich zaletą jest przede wszystkim fakt, iż nie ma konieczności posiadania środków trwałych w formie własnych magazynów, można je wynająć i to na naprawdę korzystnych warunkach. Z takiego rozwiązania zadowolona jest większość firm kurierskich czy transportowych oraz przedsiębiorców, którzy nie chcą inwestować we własny magazyn a jednak muszą gdzieś przechowywać materiały.


Główne atuty

Zalet magazynów na wynajem jest wiele. Można tu mówić o niższych inwestycjach kosztowych czy dobrej lokalizacji. Najemcy cieszą się jednak przede wszystkim odpowiednią współpracą z wynajmującym i co najważniejsze, nowoczesnymi i komfortowymi warunkami, na których stworzenie sami nie mieliby zwyczajnie czasu.


Pomoc pośredników

Osoby, które chciałyby wynająć powierzchnię magazynową mogą skorzystać z pomocy pośredników, których zadaniem jest wyszukanie najlepszego obiektu, zgodnie z indywidualnymi preferencjami klienta. Liczy się tutaj powierzchnia, standard no i rzecz jasna koszty. Korzystając z firmy pośredniczącej, przedsiębiorca może mieć pewność negocjacji ceny i bezpieczeństwa całej transakcji oraz możliwości wsparcia podczas całego czasu trwania umowy najmu. Co więcej, pośrednicy dysponują szeroką wiedzą z zakresu rynku tego rodzaju nieruchomości na wynajem, dzięki temu potrafią dopasować obiekt względem indywidualnych preferencji oraz potrzeb klienta i to na konkurencyjnych warunkach. Tak naprawdę fachowa pomoc firm pośredniczących w procesie wynajmu magazynów całkowicie wręcza przedsiębiorcę, który zyskany czas może poświęcić na dbanie o własny biznes.


Dodatkowe profity

Warto wiedzieć, że przedsiębiorcy, którzy decydują się na wynajem magazynów mogą liczyć na dodatkowe korzyści. Właściciele obiektów tego rodzaju bardzo często partycypują, jeśli chodzi o adaptację magazynu do potrzeb wynajmującego, oferują też liczne rabaty cenowe a na zachętę stosują tzw. okresowe zwolnienia z czynszu. Wiadomo, iż na lepsze bonusy mogą liczyć najemcy długoterminowi. Co więcej, najemca nie musi martwić się utrzymywaniem należytego stanu magazynów bowiem w razie jakiejkolwiek usterki to ich właściciel zobowiązany jest do naprawy. Niewątpliwym atutem jest też możliwość zmiany lokalizacji w każdym momencie. Firma, która nie posiada środków trwałych w postaci magazynów może dowolnie zmieniać swoją siedzibę czy miejsce przechowywania towaru a nawet przebranżawiać się, zgodnie z panującymi trendami na rynku bez ryzyka ponoszenia kosztów z tego tytułu.


Zobacz oferty wynajmu magazynów na: http://www.warehouses.pl/

Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę