OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Miejscowi darterzy zbyt gościnni
fot. Dart Ostrów
Zwycięzca turnieju Jakub Koralewski

Miejscowi darterzy zbyt gościnni

redakcja | 23.05.2012

W miniony piątek rozegrany został trzeci w tym roku turniej o punkty rankingowe Ostrowskiej Ligi Darta w odmianie STEEL (metalowe końcówki lotek). Po raz pierwszy wystąpili w nim zawodnicy, którzy na co dzień rozgrywają swoje mecze w Pleszewie. Dwóch z nich znalazło się w finale, a zwyciężył Jakub Koralewski z Kotowiecka.


Jego finałowym przeciwnikiem był Dawid Kwiatkowski, również z Kotowiecka, który w walce o finał pokonał najlepszego w tym dniu ostrowianina, Artura Kołacińskiego. Niecodziennym wydarzeniem tych rozgrywek było zdobycie przez Mateusza Szczepaniaka maksymalnej liczby punktów możliwych do zdobycia w trzech rzutach (180 pkt.). Był to pierwszy w tym roku max wykonany przez któregoś z zawodników Ostrowskiej Ligi Darta. Dzięki równej grze w trzech turniejach oraz absencji dotychczasowego lidera – Marcina Kmiecika, na pierwsze miejsce w rankingu wskoczył Damian Nowicki, drugi jest Andrzej Szczepaniak, a trzeci Mateusz Szczepaniak.


Bardzo pozytywnym zjawiskiem jest systematycznie powiększająca się liczba zawodników biorących udział w rozgrywkach oraz pubów, które zgłaszają chęć do ich organizowania. Kolejny turniej rozegrany zostanie 1 czerwca o godz. 19 w Sport Pubie „Seven” przy ulicy Wyspiańskiego (lotki z plastikowymi końcówkami). Organizatorzy zapraszają wszystkich sympatyków darta. Dodatkowe informacje uzyskać można na forum fejsbukowej grupy „Ostrowski dart”.

Artur Kołaciński
Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę