OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Mazurek Dąbrowskiego dla Bartosza Grabowskiego

Dawid Bilski | 01.08.2015

Na torach Wysp Brytyjskich rozgrywane są speedrowerowe Mistrzostwa Świata. W pierwszej batalii o medale sukces zanotował Bartosz Grabowski, na co dzień zawodnik Wiraż Rowery Burghardt Ostrów.

Ostrowianin wspólnie z Marcinem Szymańskim (Lwy Częstochowa) wywalczył dla Polski złoty krążek Mistrzostw Świata Par!

Dorobek punktowy Bartosza Grabowskiego to 16 punktów (4,4,2,2,4). O zwycięstwie w zawodach decydował bieg dodatkowy, bowiem taki sam dorobek punktowy (po 31 "oczek)  zgromadzili Polacy i Brytyjczycy. Biało-czerwoni wygrali tą gonitwę podwójnie - zwyciężył Szymański, a Grabowski był drugi.

Na kolejnych miejscach znalazły się reprezentacje Walii, Australii, Szkocji oraz Irlandii.

Kategoria: SportSpeedrower

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)