OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Centra z ubytkami kadrowymi. Ostrovia bez zmian

Dawid Bilski | 26.07.2015
Centra z ubytkami kadrowymi. Ostrovia bez zmian

Dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia sezonu 2015/2016 rozgrywek piłkarskich III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Na tym froncie o utrzymanie powalczą dwie ostrowskiej ekipy.


W trakcie letniej przerwy w Ostrovii 1909 pozostali wszyscy zawodnicy na czele z Dariuszem Reyerem, który myślał o zakończeniu swojej piłkarskiej przygody. Jedyną nową twarzą w szeregach biało-czerwonych ma być 20-letni środkowy pomocnik Astry Krotoszyn, Karol Krystek. Podopieczni Piotra Konstanciaka notują niezłe wyniki w meczach sparingowych. Pokonali trzecioligowego Piasta Żmigród 4:2, wygrali Memoriał Teodora Anioły w Szczurach, a w sobotę zwyciężyli z Victorią Ostrzeszów 7:0.


Znaczące ubytki kadrowe zanotowała Centra. Z tym zespołem rozstali się pierwszoplanowi zawodnicy: Dawid Piróg (Jarota Jarocin), Marcin Żółtek i Michał Kucharski (KKS Kalisz). Z tym zespołem trenuje 19-letni bramkarz Damian Grondowy, broniący ostatnio w drużynach młodzieżowych Piasta Gliwice. W sobotnim meczu kontrolnym z LZS-em Głuszyna (wynik 0:0) wobec braków kadrowych na boisku pojawiło się kilku juniorów.


Nowy sezon rozpocznie się 8 sierpnia. Tego dnia Ostrovia 1909 zmierzy się na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska, a Centra u siebie podejmie beniaminka, drużynę Pelikana Niechanowo.

Kategoria: SportPiłka nożna
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę