OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Potrącenie kobiety na pasach

Dawid Bilski | 08.07.2015
Potrącenie kobiety na pasach
fot. Wojciech Tarchalski

W środe około godziny 7:45 na przejściu dla pieszych przy ul. Głogowskiej, doszło do potrącenia pieszego. Na szczęście pokrzywdzona kobieta doznała niegroźnych potłuczeń. Kierowca był trzeźwy, ale za rażące naruszenie zasad bezpieczeństwa policjanci ukarali go mandatem w kwocie 500 złotych.


Policjanci już od dłuższego czasu rygorystyczniej egzekwują zachowania kierowców na drodze, którzy w rażący sposób naruszają przepisy bezpieczeństwa. Stwarzają oni zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego, co może skończyć się tragicznie lub narazić innych na utratę zdrowia.


Niestety chwila nieuwagi 55-letniego kierowcy daewoo matiza, doprowadziła dzisiaj do potrącenia na przejściu przy ul. Głogowskiej pieszego. 24-letnia kobieta znajdowała się już na przejściu, kiedy wjechał w nią matiz. Kobieta trafiła na obserwacje do szpitala, ale na szczęście doznała niegroźnych potłuczeń.

Kierowca był trzeźwy, lecz za rażące naruszenie przepisów bezpieczeństwa w ruchu drogowym policjanci nałożyli na niego mandat w wysokości 500 złotych.


Pamiętajmy, że przejścia dla pieszych są miejscami szczególnymi, w obrębie których należy zawsze zachować wyjątkową czujność i ostrożność. Pieszy z kolei zanim wejdzie na przejście powinien upewnić się, że może bezpiecznie przejść na drugą stronę ulicy.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę