OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Żużlowa młodzież ma startów pod dostatkiem

Dawid Bilski | 30.06.2015
Żużlowa młodzież ma startów pod dostatkiem

Kolejne ligowe emocje z udziałem zespołu MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia czekają nas dopiero 19 lipca w wyjazdowym pojedynku ze Startem Gniezno. To nie oznacza, że ten kilkutygodniowy okres podopieczni Marka Cieślaka spędzą bez kontaktu z motocyklem i rywalizacją spod taśmy.Duża dawka startów czeka juniorów. Już we wtorek o godzinie 17.30 na torze Stadionu Miejskiego odbędzie się runda Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Wielkopolski. W środę Oskar Ajtner-Gollob i Mateusz Borowicz wystąpią w turnieju Nice Cup w Grudziądzu. Ten sam duet został awizowany przez kierownictwo MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia do udziału w czwartkowym półfinale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Rybniku. Do dyspozycji w tych imprezach będzie też Rafał Malczewski.


To nie koniec, bo juz 7 lipca ruszą rozgrywki Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski. Ostrowski klub znalazł się w grupie trzeciej i zmagania rozpocznie na własnym torze. Kolejne rundy MDMP zaplanowano na 14 i 21 lipca oraz 4 i 11 sierpnia.


Mniej napięty grafik mają krajowi żużlowcy z teamu Marka Cieślaka. W najbliższą niedzielę w Gorzowie bracia Michał i Mateusz Szczepaniakowie powalczą w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski w Gorzowie. Tydzień później ci sami zawodnicy i być może Rune Holta wystartują w Lesznie w finale Mistrzostw Polski Par Klubowych.


Jak wspomnieliśmy na wstępnie 19 lipca ostrowski zespół zmierzy się na wyjeździe w zaległym meczu NICE PLŻ ze Startem Gniezno. Tydzień później ostrowianie stoczą bój w Krakowie z tamtejszą Wandą. Na Stadion Miejski powrócą dopiero 9 sierpnia na mecz z Polonią Bydgoszcz.


Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę