OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Odpowiedzą za kradzieże podnośnika i telefonu

Dawid Bilski | 16.06.2015
Odpowiedzą za kradzieże podnośnika i telefonu
fot. w

Policjanci z Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy w ubiegłym tygodniu zatrzymali sprawców kradzieży. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.


W miniony piątek funkcjonariusze prewencji udali się do jednego z punktu skupu złomu na terenie Ostrowa Wielkopolskiego, gdzie miała miejsce kradzież podnośnika. Policjanci w toku wykonywanych czynności, ustalili rysopis i wytypowali prawdopodobnego sprawcę kradzieży.

 

Mundurowi analizując lokalne środowisko przestępcze, zaledwie kilka godzin później zatrzymali sprawcę, który dokonał kradzieży podnośnika. Mężczyzną okazał się 51- letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Złodziej swoim postępowaniem wyrządził straty w kwocie 470 złotych.

 

Zatrzymany mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie i trafił do policyjnego aresztu. Sprawca następnego dnia usłyszał zarzut kradzieży, za co może mu grozić 5 lat więzienia.

 

Do kolejnego zatrzymania doszło wczoraj. Policjanci ogniwa patrolowego ostrowskiej komendy patrolując teren za sprawcą kradzieży telefonu komórkowego, zatrzymali 27- letniego mieszkańca Kalisza.

 

Sprawca kilka minut wcześniej dokonał kradzieży telefonu komórkowego w jednym z ostrowskich lombardów. Mundurowi na podstawie uzyskanego rysopisu zatrzymali złodzieja na jednej z ulic miasta. W trakcie kontroli, policjanci znaleźli przy mężczyźnie telefon komórkowy o wartości 450 złotych.

 

27- latek trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo kradzieży, grozi mu do 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę