OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Pracownik ochrony kradł w markecie

Dawid Bilski | 09.06.2015
Pracownik ochrony kradł w markecie
fot. Wojciech Tarchalski

Pracownicy ochrony jednego z ostrowskich marketów ujęli na gorącym uczynku kradzieży swojego kolegę po fachu. Jak się okazało mężczyzna, którego zadaniem było dbanie o porządek i bezpieczeństwo na terenie marketu, sam skradł różnego rodzaju artykuły. Pracownik ochrony trafił w ręce policjantów i odpowie za kradzież. Może mu grozić do 5 lat więzienia.


Kradzieże sklepowe to codzienność z jaką spotykają się policjanci i pracownicy ochrony. To oni właśnie korzystając również z technicznych środków zabezpieczenia, dbają o porządek i bezpieczeństwo na terenach marketów, ujmując sklepowych złodziei.


Tym razem ochrona musiała zmierzyć się z nieuczciwością swojego kolegi. Mężczyzna był zatrudniony w jednym z ostrowskich marketów. W miniony piątek, 5 czerwca, kilkakrotnie opuszczał swoje stanowisko pracy i widziany był na parkingu przy swoim samochodzie. To wzbudziło podejrzenia innych pracowników ochrony. Na zapisach monitoringu okazało się, że ze sklepowych półek wynosił pod bluzą różnego rodzaju artykuły, chowając je do samochodu.


Wezwani na miejsce policjanci przeszukali samochód 26-letniego mężczyzny. Znaleźli w nim m.in. alkohole, zabawki, akcesoria samochodowe, artykuły chemiczne, których łączna wartość wyniosła ponad dwa tysiące złotych. Nieuczciwy pracownik został zatrzymany przez policjantów i usłyszał zarzut przestępstwa kradzieży. Teraz może mu grozić 5 lat więzienia.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę