OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Sportowy weekend w Ostrowie

Dawid Bilski | 29.05.2015
Sportowy weekend w Ostrowie

Ostatni weekend maja będzie ciekawy dla kibiców sportowych. Emocji nie zabraknie na torach żuzlowym i speedrowerowym oraz na boiskach piłkarskich.


W sobotę czeka nas dawka futbolu. O godzinie 16.00 na boisku przy ulicy Kusocińskiego trzecioligowi piłkarze nożni Centry zmierzą się z Tarnovią Tarnowo Podgórne. Wcześniej bo o godzinie 11.00 na Stadionie Miejskim dojdzie do towarzyskiej potyczki oldbojów Ostrovii 1909 i Victorii Września.


Niedziela to natomiast emocje na dwóch kółkach. W samo południe na torze przy Stadionie Miejskim speedrowerzyści Wiraż Rowery Burghardt Ostrów zmierzą się z zespołem Lwy Częstochowa. Dla podopiecznych Andrzeja Latuska będzie to pierwszy w tym roku mecz w roli gospodarza. Złoci medaliści DMP dotąd zanotowali zwycięstwo i remis na wyjazdach. Rywale ostrowian mają na swoim koncie zwycięstwo. Zapowiada się więc ciekawy pojedynek.


Niedzielne popołudnie zakończy pierwszoligowy mecz żużlowców MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia z Orłem Łódź. W ekipie gości nie brakuje problemów kadrowych związanych z kontuzjami, jednak Orzeł przyjedzie walczyć o jak najlepszy rezultat. Początek zawodów o godzinie 15.45.

Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę