OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Wpadł złodziej z marketu

Dawid Bilski | 21.05.2015
Wpadł złodziej z marketu
fot. Redakcja

Kosmetyki, tabletki, maszynki do golenia i strzyżenia włosów to przedmioty, które w okresie czterech dni skradł mężczyzna w jednym z ostrowskich marketów. Swoim przestępczym działaniem spowodował straty na łączną kwotę ponad 700 złotych. Złodzieja zatrzymali dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim.


Zdecydowana większość sklepów, a zwłaszcza tych wielkopowierzchniowych, posiada monitoring i zatrudnia pracowników ochrony. Wszystko po to aby wyeliminować nieuczciwych klientów. Bardzo wielu tzw. sklepowych złodziei wpada w ręce ochrony, ale niektórym udaje się wyjść niezauważonym ze skradzionym towarem.


W jednym z ostrowskich marketów pracownicy ochrony ujawnili na zapisach monitoringu mężczyznę, który przez minione cztery dni "odwiedzał" regularnie sklep, kradnąc z niego różnego rodzaju artykuły. Łupem złodzieja padły m.in. kosmetyki, maszynki do golenia i strzyżenia włosów, tabletki. Łączna kwota spowodowanych przez niego strat wyniosła ponad 700 złotych.


Sprawą kradzieży zajęli się dzielnicowi z rewiru miejskiego ostrowskiej komendy. Złodziej nie pozostał długo anonimowy. Rozpoznany przez policjantów na zapisach monitoringu, został wczoraj zatrzymany w swoim domu. W trakcie przeszukania policjanci znaleźli część skradzionych rzeczy. 24-latek przyznał się do kradzieży. Jak wyjaśniał kradzione przedmioty sprzedawał przygodnym osobom, tłumacząc się złą sytuacją materialną.


Za dokonanie przestępstwa kradzieży odpowie przed sądem. Grozi mu 5 lat więzienia.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę