OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Żużlowe akcenty na MajOSTaszkach

Dawid Bilski | 08.05.2015
Żużlowe akcenty na MajOSTaszkach

Podczas festynu miejskiego MajOSTaszki odbędzie się promocja wrześniowych Mistrzostw Europy na żużlu. Organizatorzy imprezy, firma One Sport z Torunia przekazali dla kibiców gadżety, które będzie można wygrać w konkursach organizowanych przy żużlowym stoisku zlokalizowanym przy Alei Powstańców Wielkopolskich w pobliżu namiotu promocyjnego miasta.


W sobotę od godziny 14:00 zapraszamy do odwiedzenia stoiska żużlowego, gdzie będzie można wygrać gadżety związane z Mistrzostwami Europy na żużlu. Cykl Speedway European Championships ruszy 20 czerwca w Toruniu, a medale zostaną rozdane 19 września na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim.


W niedzielę o godzinie 13:30 żużlowcy MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia rozpoczną mecz ze Speedway Wandą Instal Kraków. Po spotkaniu wraz z trenerem Markiem Cieślakiem o godzinie 17:00 będą gościć na stoisku żużlowym podczas festynu miejskiego MajOSTaszki. Będzie to okazja na zdobycie autografu, czy zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z reprezentantami ostrowskiego klubu. Również w niedzielę będzie można wygrać gadżety związane z SEC. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska miejskiego oraz żużlowego podczas MajOSTaszków.


Warto dodać, że Miasto Ostrów Wielkopolski z okazji Mistrzostw Europy wydało okolicznościową pocztówkę. Będzie ją można zdobyć na stoisku promocyjnym Miasta podczas festynu.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Kultura i rozrywkaImprezy
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę