OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Uroczysty obiad w ratuszu

Dawid Bilski | 04.05.2015
Uroczysty obiad w ratuszu
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

Już od 17 lat organizowany jest w Ostrowie Wielkopolskim uroczysty Obiad Ostrowskich Stanów. Tradycyjnie przewodniczący ostrowskiej Rady Miejskiej zaprasza na niego przedstawicieli różnych środowisk i profesji. W tym roku na zaproszenie Jarosława Lisieckiego odpowiedziało blisko sto osób, które 3 maja br. spotkały się w ostrowskim Ratuszu.


Zanim jednak zaproszeni goście zasiedli do uroczystego obiadu, który w tym roku serwowała restauracja "Komeda", wykonano im wspólną fotografię na tle ostrowskiego Ratusza. Następnie, już w sali kolumnowej Ratusza gości przywitał gospodarz spotkania Jarosław Lisiecki, przewodniczący Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego.


- Bycie gospodarzem tego niezwykłego spotkania to dla mnie wielki zaszczyt oraz okazja do uhonorowania przedstawicieli różnych środowisk. Chciałbym, aby ten wspólny obiad stał się symbolicznym posiłkiem ducha i intelektu i dał nam moc czynienia rzeczy wielkich - mówił witając przybyłych J. Lisiecki.


Przed posiłkiem każdy z gości został w kilku zdaniach przedstawiony. Wśród zaproszonych na Obiad Ostrowskich Stanów znalazła się m.in. Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego oraz jej zastępcy - Ziemowit Borowczak i Ewa Matecka. Nie zabrakło też ostrowskich radnych, dyrektorów szkół nauczycieli, dziennikarzy, osób związanych z ostrowską kulturą i sportem.


Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę