OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Kiermasz Ogrodniczy na Witosa

Dawid Bilski | 30.04.2015
Kiermasz Ogrodniczy na Witosa
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

W niedzielę, 10 maja, spółka Targowiska Miejskie zaprasza na Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy, który z roku na rok gromadzi coraz szersze grono wystawców oraz zainteresowanych zakupem sadzonek kwiatów, krzewów i drzew w konkurencyjnych cenach. Początek kiermaszu o godzinie 8.00 na targowisku przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim.


Kolejny Wiosenny Kiermasz Ogrodniczy na targowisku miejskim przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim jest przedsięwzięciem, które z roku na rok gromadzi coraz szersze grono wystawców z branży ogrodniczej, rolnej i szkółkarskiej.


Tegoroczna edycja odbędzie się w niedzielę, 10 maja na targowisku miejskim przy ul. Witosa, a zaangażowani w wydarzenie producenci i handlowcy zaoferują klientom bogaty wybór sadzonek, kwiatów, cebul, krzewów, drzew, warzyw oraz mebli ogrodowych i innych akcesoriów ogrodniczych.
- Kiermasz ogrodniczy organizujemy już po raz kolejny, a z roku na rok zauważalny jest tak wzrost liczby handlowców, jak i zainteresowanych zakupami mieszkańców miasta. Zachęcam do odwiedzenia targowiska przy ulicy Witosa, ponieważ wybór produktów będzie bardzo bogaty - mówi Piotr Maraszek, prezes Targowisk Miejskich. - Wystawcy zapewniają produkty najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.


Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem kiermaszu, serdecznie zapraszamy od godziny 8 na targowisko przy ul. Witosa w Ostrowie Wielkopolskim.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę