OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

1 maja objazd miejskich inwestycji

Dawid Bilski | 25.04.2015
1 maja objazd miejskich inwestycji
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

1 maja, odbędzie się organizowany dorocznie przez władze miasta objazd po inwestycjach miejskich. Podczas przejazdu będzie można zobaczyć, na co wydawane są pieniądze z budżetu miasta oraz dowiedzieć się o najbliższych planach inwestycyjnych.W tym roku do objazdu wytypowanych zostało pięć punktów: będzie można zobaczyć wyremontowany budynek Starej Biblioteki, halę sportową przy Szkole Podstawowej nr 11, Ostrowski Park Przemysłowy, prezentację Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów, który ma rozpocząć pracę w przyszłym roku oraz zobaczyć budowę obwodnicy – zarówno z perspektywy naziemnej… jak i podniebnej.


- Serdecznie zapraszam wszystkich ostrowian na tegoroczny objazd inwestycji. To okazja, aby zobaczyć miejsca na co dzień nie zawsze dostępne szerszej publiczności. Po drodze opowiemy Państwu również o naszych planach inwestycyjnych na ten rok i na kolejne lata - mówi prezydent Beata Klimek. - Chcemy pokazać Państwu również jak przebiega budowa II etapu obwodnicy Ostrowa, bo choć to nie jest inwestycja realizowana przez miasto, to jednak dla naszych mieszkańców bardzo ważna.


Tegoroczny objazd odbywać się będzie w dwóch turach – o godz. 9.00 i 12.00. Autobusy wyjadą spod Urzędu Miejskiego i poruszać się będą trasą czerwoną oraz niebieską. Na obu trasach zaprezentowane zostaną te same obiekty, jednak w zmienionej kolejności, aby usprawnić przebieg zwiedzania. Czas przejazdu szacuje się na ok. 2,5-3 godziny. Przejazd jest bezpłatny.Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę