OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Nowy zastępca komendanta Policji

Dawid Bilski | 20.04.2015
Nowy zastępca komendanta Policji
fot. Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wlkp.

 Rozkazem personalnym nr 576/2015 z dnia 17 kwietnia 2015 r. Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski, mianował na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim podinsp. Piotra Wilkowskiego.


W budynku Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim odbyła się urocz

ysta zbiórka z okazji powołania na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim podinsp. Piotra Wilkowskiego.


Uroczystość rozpoczęła się od złożenia meldunku przez Zastępcę Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Ostrowie Wielkopolskim Wielkopolskiemu Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Poznaniu insp. Rafałowi Batkowskiemu. Następnie został odczytany rozkaz personalny o powołaniu na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim podinsp. Piotra Wilkowskiego.

Nowo powołany I Zastępca odebrał gratulacje od Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego oraz Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim nadkom. Zbigniewa Raczaka, który doceniając doświadczenie zawodowe i wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych, wystąpił z wnioskiem do szefa wielkopolskiej policji o mianowanie podinsp. Wilkowskiego na stanowisko swojego zastępcy.


Nowo powołany I Zastępca podziękował za wyróżnienie jakim jest mianowanie go na nowe stanowisko. Zapewnił jednocześnie, że dołoży wszelkich starań, aby sprostać zadaniu i zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu ostrowskiego.


Podinsp. Piotr Wilkowski służbę w Policji rozpoczął w 1991 roku. Jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Studia magisterskie ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Od samego początku związany był z pionem dochodzeniowo - śledczym ostrowskiej komendy, gdzie pełnił służbę na stanowiskach wykonawczych. Z dniem 1 lipca 2011 roku został powołany na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Odolanowie, pełniąc tam służbę do 04 lutego 2015 r. Wówczas to zostały mu powierzone obowiązki na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowie Wielkopolskim, które sprawował do 19 kwietnia 2015 r., tj. do czasu mianowania na to stanowisko. Za swoje osiągnięcia został odznaczony w 2008 r. brązową, a w 2013 r. srebrną Odznaką Zasłużony Policjant.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Ostrowie Wielkopolskim
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę