OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..
Katarzyna Śron i Nicolas Dal Canton liderami OKM-u

Dawid Bilski | 13.04.2015

Dobry występ w inauguracyjnej rundzie Mistrzostw Stefy Polski Zachodniej zanotowali zawodnicy Ostrowskiego Klubu Motocrossowego. Dwójka z nich na torze w Nekli stanęła na najwyższym stopniu podium.

W swoich klasach wygrali Katarzyna Śron oraz Nikolas Dal Canton. Tuż za podium znaleźli się natomiast Kamil Nowakowski i Tomasz Fryga.

Łącznie OKM reprezentowany był przez 12 zawodników, którzy do klasyfikacji klubowej mistrzostw wywalczyli 625 punktów. OKM po pierwszej rundzie jest szósty.

WYNIKI OKM-U:
MX Kobiet: 1 miejsce Katarzyna Śron

MX2C: 4 miejsce Kamil Nowakowski, 6 miejsce Paweł Szkopek, 11 miejsce Jakub Leja, 14 miejsce Zbigniew Kowalewski

MX Masters: 18 miejsce Mieczysław Łagowski

MX Quad: 4 miejsce Tomasz Fryga, 8 miejsce Wojciech Biernaczyk

MX65: 6 miejsce Franciszek Karczewski

MX2 Junior: 1 miejsce Nikolas Dal Canton, 6 miejsce Krzysztof Woźniak, 26 miejsce Filip Bartoszewski

Kategoria: Sport

Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)