OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrowianie mogą wyklikać plac zabaw

Dawid Bilski | 02.04.2015
Ostrowianie mogą wyklikać plac zabaw
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

Ruszyło internetowe głosowanie w konkursie "Podwórko Nivea". Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa do konkursu zgłosiła lokalizację przy ulicy Mertki. Może tu powstać rodzinne miejsce zabaw, gdzie rodzice z dziećmi będą mogli razem spędzać czas. Wszystko zależy od głosów internautów. Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim nie chcąc dzielić głosów ostrowian zdecydował, by nie zgłaszać własnego miejsca na "podwórko", wesprzeć za to ostrowską spółdzielnię w promocji wybranej przez nią lokalizacji.


Firma Nivea już wcześniej organizowała akcje, podczas których internauci mogli "wyklikać" plac zabaw dla swojego miasta. Plac taki jest już w ostrowskim Parku Północnym. W tym roku Nivea proponuje rodzinne miejsce zabaw o nazwie "Podwórko Nivea". Należy zgłosić miejsce i zebrać jak największą liczbę głosów. Podwórka zostaną wybudowane w 40 lokalizacjach - całej Polsce.


Urząd Miejski w Ostrowie Wielkopolskim również planował włączyć się do akcji. Miasto było na etapie wytypowania odpowiedniej lokalizacji. Swoje miejsce w konkursie zgłosiła jednak Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa. Plac taki miałby powstać przy ulicy Mertki w Ostrowie.


- Również myśleliśmy o tej okolicy. Mieszka tam przecież blisko 15 tysięcy osób, jest wiele małych dzieci, a miejsc, gdzie mogłyby się bawić bardzo mało. Nie chcąc dzielić głosów mieszkańców Ostrowa postanowiliśmy wesprzeć spółdzielnię w promocji tej lokalizacji. Ostrowianie wielokrotnie pokazali, że w przypadku internetowego głosowania nie mają sobie równych liczymy zatem, że to właśnie w Ostrowie powstanie jedno z 40 takich podwórek - mówi Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego.

Głosowanie w konkursie potrwa od dziś do 31 maja. Głosować można na stronie internetowej www.nivea.pl/podworko.


Jeśli ostrowskim internautom udałoby się umieścić ulicę Mertki na jednym z pierwszych czterdziestu miejsc konkursu, budowa "Podwórka Nivea" nastąpi na przełomie lipca i sierpnia, zatem dzieci mogłyby cieszyć się z niego już w te wakacje.

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę