OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Kolejna kobieta w Radzie Miejskiej Ostrowa

Dawid Bilski | 30.03.2015
Kolejna kobieta w Radzie Miejskiej Ostrowa
fot. Redakcja

Zwycięstwem Elżbiety Grocholskiej z Komitetu Wyborczego Wyborców Beaty Klimek zakończyły się niedzielne wybory uzupełniające do Rady Miejskiej Ostrowa Wielkopolskiego w jednomandatowym okręgu wyborczym nr 11.


Wybory odbyły się, ponieważ poprzedni radny zrezygnował z mandatu. W tej sytuacji ordynacja wyborcza w jednomandatowych okręgach wyborczych nakazuje przeprowadzenie powtórnych wyborów.


Zwyciężczynią okazała się Elżbieta Grocholska, kandydatka z komitetu wyborczego wyborców urzędującej prezydent miasta Beaty Klimek. W niedzielnych wyborach Grocholska zdeklasowała konkurencję. W sumie oddano na nią 158 głosów. To nawet więcej od zsumowanego wyniku pozostałych trzech kandydatów, którzy automatycznie wypadli z wyborczego ringu.

Przegranymi kandydatami okazali się: Dariusz Grzybkowski z KWW Prawi i Gospodarni (30 głosów), Marian Kocik z KWW Razem dla Osiedla (64 głosy) oraz Joanna Sieradzka z KWW Platforma Ostrowska (43 głosy).


Z wygranej Elżbiety Grocholskiej cieszy się prezydent miasta Beata Klimek, która ceni i chwali Elżbietę Grocholską za dotychczasową współpracę w samorządzie miejskim.

- Elżbieta Grocholska to osoba otwarta na sprawy mieszkańców, która zamiast jałowych kłótni i sporów woli spokój i merytoryczna pracę. Potrafi słuchać, rozmawiać i przede wszystkim pomagać. Właśnie tacy radni potrzebni są w Radzie Miejskiej - podkreśla prezydent miasta Beata Klimek.


Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę