OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Sportowcy bawili się z przedszkolakami

Dawid Bilski | 23.03.2015
Sportowcy bawili się z przedszkolakami
fot. Dawid Bilski

Grupa osiemdziesięciu przedszkolaków uczestniczyła w grach i zabawach ze sportowcami ostrowskich klubów. Event Przeszkoliady.pl 2015 można uznać za bardzo udany.


Zajęcia odbyły się w gościnnych progach Szkoły Podstawowej nr 6. Spotkanie rozpoczęło się od rozgrzewki, którą poprowadził dobrze znany najmłodszym Kangur – maskotka Przedszkoliady. Następnie przedszkolaki uczestniczyły w grach i zabawach ze sportowcami. Obecne były koszykarki Ostrovii, piłkarki Ostrovii 1909 i juniorzy młodsi tego klubu, szczypiorniści KPR Ostrovia oraz siatkarska młodzież Salosu.

Na koniec każdy przedszkolak otrzymał dyplom i medal za uczestnictwo i gratulacje od Ewy Mateckiej, wiceprezydent Ostrowa Wielkopolskiego oraz Łukasza Polaka, koordynatora Przedszkoliady.pl w naszym regionie.


W evencie brały udział dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Maja", Publicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek, Publicznego Przedszkola im. Wróbelka Elemelka w Lamkach.


Podobne eventy przeprowadzane są w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. Patronat nad Przedszkoliadą objęli Polski Komitet Olimpijski, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Hokeja na Lodzie, który w ten sposób promuje tegoroczne Mistrzostwa Świata w Polsce


Przedszkoliada 2015 w OstrowiePrzedszkoliada 2015 w OstrowiePrzedszkoliada 2015 w OstrowiePrzedszkoliada 2015 w OstrowiePrzedszkoliada 2015 w OstrowiePrzedszkoliada 2015 w OstrowiePrzedszkoliada 2015 w Ostrowie
fot. Dawid BilskiPrzedszkoliada 2015 w Ostrowie   (Liczba zdjęć: 49)
Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę