OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Ostrowscy sportowcy razem z Przedszkoliada.pl

Dawid Bilski | 20.03.2015
Ostrowscy sportowcy razem z Przedszkoliada.pl
fot. Dawid Bilski

Piłkarze nożni Ostrovii 1909, koszykarki TS Ostrovia, piłkarze ręczni KPR Ostrovia i siatkarze Salosu wezmą udział w zaplanowanym na najbliższy poniedziałek evencie Przedszkoliady.pl w Ostrowie Wielkopolskim.


Głównym jego organizatorem, promotorem w powiecie ostrowskim jest Łukasz Polak, na co dzień prowadzący drużynę juniorów młodszych Ostrovii 1909.


To pod jego okiem w przedszkolach regularnie odbywają się zajęcia związane z piłką nożną - gry i zabawy. Teraz wszyscy jego podopieczni zaprezentują się w jednym miejscu i terminie.


Będzie to właśnie w najbliższy poniedziałek o godzinie 10.00 w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 6 przy ulicy Staroprzygodzkiej. W sumie w kilku godzinnej zabawie z weźmie około 80 przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola "Maja", Publicznego Przedszkola Sióstr Salezjanek, Publicznego Przedszkola im. Wróbelka Elemelka w Lamkach. Razem z najmłodszymi w grach i zabawach będą uczestniczyć sportowcy wymienionych wyżej klubów sportowych. Na trybunach pojawią się rodzice.. Jednym słowem zapowiada się ciekawa impreza dla dzieci ich rodzin i zgromadzonych widzów i gości.


Podobne eventy przeprowadzane są w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. Patronat nad Przedszkoliadą objęli Polski Komitet Olimpijski, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Polski Związek Hokeja na Lodzie, który w ten sposób promuje tegoroczne Mistrzostwa Świata w Polsce


Partnerem medialnym wydarzenia jest portal ostrowwlkp.info

Kategoria: Sport
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę