OSTROWSKI PORTAL INTERNETOWY : informacje z miasta, fotorelacje z wydarzeń, baza ostrowskich firm i więcej..

Już 499 kart 3+ wydanych

Dawid Bilski | 28.02.2015
Już 499 kart 3+ wydanych
fot. Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego

Ostrowską Kartę Dużej Rodziny 3+ odebrał z rąk Beaty Klimek, prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego, najmłodszy z rodziny Państwa Klawińskich trzyletni Kacper. Karty odebrało już 499 ostrowskich rodzin, w skład których wchodzi troje bądź większa liczba dzieci. W sumie rodzin takich mamy w Ostrowie blisko 770.


Kacper pojawił się u prezydent Ostrowa Wielkopolskiego wraz z mamą Katarzyną oraz siostrami: sześcioletnią Nikolą i ośmioletnią Klaudią. Pana Janusza, ojca rodziny, obowiązki zatrzymały w pracy. Dzieci opowiedziały prezydent miasta gdzie się uczą, czym się interesują, a także o swoich najbliższych przyjaciołach. Za chwilę wszyscy byli posiadaczami Ostrowskich Kart Rodziny 3+. Najważniejszą, bo tę z numerem 2500 otrzymał Kacper, który był z tego powodu niezmiernie zadowolony. Członkowie rodziny Klawińskich otrzymali także pakiety miejskich upominków.


Do ostrowskiego programu, który wspiera rodziny wielodzietne dołączyło już 499 rodzin.

- Niebawem świętować będziemy wydanie Karty pięćsetnej ostrowskiej rodzinie, a już w marcu podpiszemy umowy z kolejnymi przedsiębiorcami, którzy postanowili program wesprzeć. Szukamy kolejnych firm, które postanowią do programu dołączyć i zachęcamy ostrowskie rodziny do wzięcia w nim udziału. Ulgi zaproponowane przez partnerów Ostrowskiej Karty 3+ pozwolą na oszczędności w domowym budżecie - zachęca Beata Klimek, prezydent Ostrowa.


Celem programu jest stworzenie systemu ulg i preferencji skierowanych do rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Adresatami programu są członkowie rodzin mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci. W programie może uczestniczyć każda rodzina wielodzietna, niezależnie od osiąganego dochodu. Program skierowany jest także do osób samotnie wychowujących troje i więcej dzieci. Uczestnictwo w programie jest dobrowolne.


Przypominamy, że ostrowskim rodzinom, które jako pierwsze odbierały Ostrowskie Karty Rodziny 3+ kończy się ich ważność. By pozostać w programie należy złożyć wniosek o wydanie kart na kolejny rok. W celu zapewnienia ciągłości ważności kart wniosek należy złożyć najpóźniej dwa tygodnie przed upływem terminu ważności.


Wniosek o wydanie „Ostrowskiej Karty Rodziny 3+” można pobrać ze strony internetowej Urzędu Miejskiego lub w Biurze Obsługi Interesanta (Parter Urzędu Miejskiego).

Źródło: Biuro Prasowe i Relacji Społecznych Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim
Kategoria: Wiadomości
Zobacz również
FOTORELACJE+ DODAJ FIRMĘ

BAZA FIRM

Kraina-Uśmiechu ul. Bukowa 18, 63-400 Ostrów Wielkopolski
CONCEPTICON Arkadiusz Czarnecki ul. Armii Krajowej 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Halfbit Software Studio ul. Szczecińska 4/3, 63-400 Ostrów Wielkopolski
Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. ul. Wrocławska 93, 63-400 Ostrów Wielkopolski
noclegi Hermes ul. Wiejska 18, 63-400 OSTRÓW WIELKOPOLSKI (OSTROWSKI)


+ Dodaj za darmo swoją firmę